Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من یه هدفون بلوتوث دار دارم مارک بیتس میشه از طریق بلوتوث به کنسولم وصل بشم؟؟
من دسته کنسول رو با سیم خودش به کله شارژر هواووی بزنم شارژ بشه برای باتری دسته مشکلی پیش نمیاد ؟؟
دسته رو چقد باید بزارم شارژ بشه و تو روز معمولا چقد برام کار میکنه؟؟
من میخام بازی های ps4 از سایت فایل نیکو دانلود کنم زده برای ریجن 1 مال من ریجن 2 هست میتونه اجرا کنه و برای انتقال بازی ها نیاز به اینترنت هست از طریق نرم افزار psx??
(09-12-2016, 10:13 PM)Son of Rome نوشته است: [ -> ]سلام من یه هدفون بلوتوث دار دارم مارک بیتس میشه از طریق بلوتوث به کنسولم وصل بشم؟؟
من دسته کنسول رو با سیم خودش به کله شارژر هواووی بزنم شارژ بشه برای باتری دسته مشکلی پیش نمیاد ؟؟
دسته رو چقد باید بزارم شارژ بشه و تو روز معمولا چقد برام کار میکنه؟؟
من میخام بازی های ps4 از سایت فایل نیکو دانلود کنم زده برای ریجن 1 مال من ریجن 2 هست میتونه اجرا کنه و برای انتقال بازی ها نیاز به اینترنت هست از طریق نرم افزار psx??

اول برای pair کردن هدفون با کنسول، باید هدفون رو با کابل USB به کسنول وصل بکنید، بعدش خودش خود به خود متصل میشه.
بهتره با خود کنسول شارژ بکنید، از طریق شارژ ممکنه مشکلاتی برای باتری به وجود بیاره.
معمولا 2 ساعت با کنسول شارژ بشه، میتونه حدود 5 تا 7 ساعت شارژ دهی بکنه، که خیلی ضعیفه
ریجن دیتا حتما باید با ریجن اکانت حاوی بازی یکی باشه، اگر لینکی رو توی سایتها پیدا نکردید خودتون با برنامه psx میتونید لینک بگیرید، و برای انتقال هم باید اتصال به اینترنت برقرار باشه.
سلام من نتم یه خورده البته  یهخورده که نه زیادی داغونه سرعت دانلود 32 کیلوبیات و پینگ 250 میخواستم S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) ببینم با کنسول کدوم یک از بازی های BATTLEFIELD 4 و BATTLEFIELD HARDLINE و OVERWATCH و RAINBOW رو انلاین بزنم  ؟
(09-13-2016, 01:51 PM)arno0144 نوشته است: [ -> ]سلام من نتم یه خورده البته  یهخورده که نه زیادی داغونه سرعت دانلود 32 کیلوبیات و پینگ 250 میخواستم S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) ببینم با کنسول کدوم یک از بازی های BATTLEFIELD 4 و BATTLEFIELD HARDLINE و OVERWATCH و RAINBOW رو انلاین بزنم  ؟

سلام.
کلا هیچ کدوم رو بازی نکنید بهتره چون این پینگ واقعا بده پیشنهاد میکنم از یه سرویس کاهش پینگ استفاده کنید.
اگر هم یه سرویس خوب خواستید به من پیام خصوصی بدید.
(09-13-2016, 01:51 PM)arno0144 نوشته است: [ -> ]سلام من نتم یه خورده البته  یهخورده که نه زیادی داغونه سرعت دانلود 32 کیلوبیات و پینگ 250 میخواستم S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) ببینم با کنسول کدوم یک از بازی های BATTLEFIELD 4 و BATTLEFIELD HARDLINE و OVERWATCH و RAINBOW رو انلاین بزنم  ؟

همه این بازیها قابل بازی هستند، ولی ممکنه توی رینبو و بتلفیلدها با لگ‌های زیادی مواجه بشید، یا باید سرعت نت رو افزایش بدید یا از سایت‌هایی که کاهش پینگ میفروشند استفاده بکنید تا تجربه بهتری داشته باشید
از کجا بفهمیم دیتای دانلود شده ریجن چنده ؟؟ مثلا CUSA00110
سلام خوبید.. این اکانتای ترکیبی پی اس ۴ چجوری ه .. واقعا کار میکنه؟ .اگه هم کار کنه اگه مشکلی پیش بیاد کنسول ک چیزی ش نمیشه؟..اگه میشه یکی کامل توضیح بده?
(09-13-2016, 08:10 PM)Mahdi1999ooo نوشته است: [ -> ]سلام خوبید.. این اکانتای ترکیبی پی اس ۴ چجوری ه .. واقعا کار میکنه؟ .اگه هم کار کنه اگه مشکلی پیش بیاد کنسول ک چیزی ش نمیشه؟..اگه میشه یکی کامل توضیح بده?
بله کار میکنه
فوقش گیم ها قفل میشن
اتفاق دیگه ای به کنسول نمی افته

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk
(09-13-2016, 08:13 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: [ -> ]
(09-13-2016, 08:10 PM)Mahdi1999ooo نوشته است: [ -> ]سلام خوبید.. این اکانتای ترکیبی پی اس ۴ چجوری ه .. واقعا کار میکنه؟ .اگه هم کار کنه اگه مشکلی پیش بیاد کنسول ک چیزی ش نمیشه؟..اگه میشه یکی کامل توضیح بده?
بله کار میکنه
فوقش گیم ها قفل میشن

فقط بعضی ها میگن ممکنه تا چند وقت دیگه کلا سونی این روشو از بین ببره که معلوم نیست درسته یا نه
(09-13-2016, 08:25 PM)Dark Raider نوشته است: [ -> ]
(09-13-2016, 08:13 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: [ -> ]
بله کار میکنه
فوقش گیم ها قفل میشن

فقط بعضی ها میگن ممکنه تا چند وقت دیگه کلا سونی این روشو از بین ببره که معلوم نیست درسته یا نه
تایید دو مرحله ای قرار بود بشه که انجام شده
و تا بیاد سر جاش بشینه یه سال میکشه که بعد از اون هم اکانت هکی پیدا خواهد شد ولی کمیاب تر و گران تر