Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مشکل فک کنم با دخالت بنیاد بازیهای ملی رفع شده S0 (62)
(10-13-2016, 12:15 PM)*Resident Evil نوشته است: [ -> ]مشکل فک کنم با دخالت بنیاد بازیهای ملی رفع شده S0 (62)

آره خدا رو شکر!

بریم بازی‌های برخط اجرا کنیم! S0 (2)

محمد رضا به افتخارت میرم رزیدنت ایول 1 رو میزنم تو رگ
(10-13-2016, 12:17 PM)Alone In The Darkness نوشته است: [ -> ]
(10-13-2016, 12:15 PM)*Resident Evil نوشته است: [ -> ]مشکل فک کنم با دخالت بنیاد بازیهای ملی رفع شده S0 (62)

آره خدا رو شکر!

بالاخره این بنیاد به یه دردی خورد
 برو داداش شاهکارو بزن تو رگ به تایرانت میگم با محمدسجاد کاری نداشته باش S0 (45)
راستی یه سوال شارژ دسته تموم شه میشه با سیم وصل کنی به کنسولو بازی کنی؟
(10-13-2016, 12:26 PM)*Resident Evil نوشته است: [ -> ]

آره خدا رو شکر!

بالاخره این بنیاد به یه دردی خورد
 برو داداش شاهکارو بزن تو رگ به تایرانت میگم با محمدسجاد کاری نداشته باش S0 (45)
راستی یه سوال شارژ دسته تموم شه میشه با سیم وصل کنی به کنسولو بازی کنی؟

S0 (45) S0 (45)
خدا میدونه خودشون فیلتر میکنن، خودشون باز میکنن!
برای پلاس رایگان بود و گرنه پول نمی دادم S0 (43)
من دو تا دسته دارم. شب موقعه خواب کنسول رو رست مود میزارم هم برای دانلود و هم  برای شارژ دسته! اون یکی فقط ماهی یه بار شارژ میشه برای فیفا.
اما در جواب اصلی شما، آره ولی برای طول عمرش بهتره نزاری شارژ دسته کامل تموم بشه و وقتی پنج درصدش باقی مونده بزنی تو شارژ.
(10-13-2016, 12:34 PM)Alone In The Darkness نوشته است: [ -> ]
(10-13-2016, 12:26 PM)*Resident Evil نوشته است: [ -> ]

آره خدا رو شکر!

؟

S0 (45) Confused0 ،
برای پلاس رایگان بود و گرنه پول نمی دادم S0 (43)
.
.

این نسخه بهترین عنوان بین رزیدنت اویل هاست، حتی از 4 هم بهتر یه جورایی ، یک عنوان اصیل و واقعی، بهترین داستان-و کاملن ارزش هزینه کردن رو داره وقتی که بازی کنید نظرتون عوض میشه
البته اگه بتونید داستان رو کامل درک کنید به ارزش واقعی اش پی می برید ، فایل های بازی رو حتمن بخونید و ترجمه کنید برای کمک بهتر هم می تونید از مقاله ی (پیش از وقایع رزیدنت اویل) استفاده کنید که خیلی خوب و کامل نوشته فقط درباره ی لیزا تروور یه اشتباه کوچیک داره مقاله ذکر شده

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام چند روزه می خوام بازی هارو اپدیت کنم هر 300 مگ قطع میشه دانلود  S0 (43) S0 (43)
ممکن برای هیتلرینگ باشه چون شنیدم درست شده S0 (19)
(10-13-2016, 03:21 PM)mjmk نوشته است: [ -> ]سلام چند روزه می خوام بازی هارو اپدیت کنم هر 300 مگ قطع میشه دانلود  S0 (43) S0 (43)
ممکن برای هیتلرینگ باشه چون شنیدم درست شده S0 (19)

درحال حاضر مشکل فیلتر%نگ تقریبا حل شده، فقط برخی از شرکت‌ها هنوز مشکل دارند.
سلام.
دوستان به نظرم هرکی مشکل داره همین الان با PSX بزارید دانلود شه.
مطمئن باشید اصلا کار با PSX سخت نیست.
اولش خودم همینجوری فکر میکردم ولی یه بار امتحان کردم الان همه ی آپدیت ها و همه چی رو با همین برنامه دانلود میکنم.
من امیدوارم مشکل فقط تو دانلود باشه دیگه تو آنلاین بازی کردن مشکلی نداشته باشیم.
(10-13-2016, 03:35 PM)Like A HERO نوشته است: [ -> ]سلام.
دوستان به نظرم هرکی مشکل داره همین الان با PSX بزارید دانلود شه.
مطمئن باشید اصلا کار با PSX سخت نیست.
اولش خودم همینجوری فکر میکردم ولی یه بار امتحان کردم الان همه ی آپدیت ها و همه چی رو با همین برنامه دانلود میکنم.
من امیدوارم مشکل فقط تو دانلود باشه دیگه تو آنلاین بازی کردن مشکلی نداشته باشیم.

داداچ مشکل حل شد با دخالت بنیاد(که البت بنظر میرسه نقشه بوده که بنیاد محبوب شه S0 (2) )
(09-13-2014, 03:15 PM)amireza007 نوشته است: [ -> ]
Venom Snake\ dateline='\'1410603908' نوشته است: [ -> ]
amireza007\ dateline='\'1410603588' نوشته است: [ -> ]ببخشید چطوری رو ps4 بازی نصب کنم

شما بازی رو بذار دستگاه خود به خود شروع به نصب می‌کنه.  

میدونم ولی بدون سی دی بازی اجرا نمیشه

نه ، اگه مخواهید بدون دیسک ارزون بازی کنید بدید بیرون براتون بریزند فقط نمیتونید انلاین بازی کنید