Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من نتم سرعتش خیلی خوبه اما رو ps4 سرعتش پایینه برای اطمینان با گوشی و pc هم تست گرفتم مشکل نداشت ps4 رو هم ریستارت کردم چندین بار فایده نداشت مودم رو هم همینطور گاهی اوقات اینطوری میشه کسی میدونه تنظیمات DNC رو چ اعدادی بزارم بهتره
(03-14-2016, 02:04 AM)ALONE MAN amir نوشته است: [ -> ]سلام من نتم سرعتش خیلی خوبه اما رو ps4 سرعتش پایینه برای اطمینان با گوشی و pc هم تست گرفتم مشکل نداشت ps4 رو هم ریستارت کردم چندین بار فایده نداشت مودم رو هم همینطور گاهی اوقات اینطوری میشه کسی میدونه تنظیمات DNC رو چ اعدادی بزارم بهتره

سلام
در صورتی که پینگ شما با 8.8.8.8 زیر 150هست به سرعت اینترنت در ps4اعتماد نکنید
اول اینکه جز 192.168.1.1هیچ dnsدیگه ای وارد نکنید و dnsدومی رو 0.0.0.0قرار بدین قبلا همه 8.8.4.4یا8.8.8.8استفاده میکردند و فکر میکردند باعث باز شدن پهنای باند تو ps4میشا اما جز لگ تو بازی چیز دیگه ای بوجود نمیاره!
دوم اینکه تست سرعت اینترنت در ps4بصورت estimate یعنی تخمینی هست و قابل اعتماد نیست
پلی استیشن یک فایل بسیار کم حجم رو جهت بررسی سرعت اینترنت دانلود و آپلود میکنه،بهترین راه برای گرفتن سرعت اینترنت دانلود از storeهست
سرعت آپلود من 1mpهست اما در ps4گاهی اوقات 200kbpsهست یعنی 20کیلوبایت اما وقتی وارد بازیbo3میشه در بخش networkسرعت پهنای باند آپلود من رو همون 1mpنشون میده  و هیچ مشکلی درآپلود کردن فایل و یا پخش مستقیم یک بازی ندارم
سلام به همگی، دوستان من رمز اکانت psn ام رو فراموش کردم، عوضش هم نمیتونم بکنم چون ازم سوال امنیتی میپرسه که جوابشو یادم نیست S0 (2) ، میخواستم بدونم اگه یه اکانت دیگه بسازم میشه تروفی هارو انتقال داد؟
(03-14-2016, 08:45 PM)AMG نوشته است: [ -> ]سلام به همگی، دوستان من رمز اکانت psn ام رو فراموش کردم، عوضش هم نمیتونم بکنم چون ازم سوال امنیتی میپرسه که جوابشو یادم نیست S0 (2) ، میخواستم بدونم اگه یه اکانت دیگه بسازم میشه تروفی هارو انتقال داد؟

خیر راهی نیست که بشه انتقال داد، تروفی هر اکانت مختص خودش هستش
(03-14-2016, 08:49 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(03-14-2016, 08:45 PM)AMG نوشته است: [ -> ]سلام به همگی، دوستان من رمز اکانت psn ام رو فراموش کردم، عوضش هم نمیتونم بکنم چون ازم سوال امنیتی میپرسه که جوابشو یادم نیست S0 (2) ، میخواستم بدونم اگه یه اکانت دیگه بسازم میشه تروفی هارو انتقال داد؟

خیر راهی نیست که بشه انتقال داد، تروفی هر اکانت مختص خودش هستش

ممنون Wall
سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم کسی بخش تکنفره (داستانی) division رو بازی کرده؟ سرعت و پینگ مناسب براش چه قدره؟ هر ساعتش چند مگابایت مصرف میکنه؟
(03-14-2016, 09:09 PM)Y PS نوشته است: [ -> ]سلام به همه دوستان
میخواستم بدونم کسی بخش تکنفره (داستانی) division رو بازی کرده؟ سرعت و پینگ مناسب براش چه قدره؟ هر ساعتش چند مگابایت مصرف میکنه؟

سرعت زیاد ملاک نیست، پینگ باید پایین 170 160 باشه.یکی از دوستان که تجربه کرده بود بخش تکنفره رو گفته بود ساعتی 60 70 مگ مصرف داره(شاید هم یکم بیشتر)
(03-14-2016, 09:20 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

سرعت زیاد ملاک نیست، پینگ باید پایین 170 160 باشه.یکی از دوستان که تجربه کرده بود بخش تکنفره رو گفته بود ساعتی 60 70 مگ مصرف داره(شاید هم یکم بیشتر)

داداش پینگ من افتضاحه (360), تایم اوت هم متغیره و اکثرا از هر شش هفتا یه دونه تایم اوت دارم به نظرت چی کار کنم؟ سرویس کاهش پینگ از گادپینگ چقدر میتونه پینگم رو پایین بیاره؟ برای بخش داستانی حدودا چند گیگ بخرم؟ (می خوام رو PS4 بازی کنم.)
ویرایش: آقا اون 360 مال دیروز بود اما الان پینگم 150 هستش! مگه پینگ ثابت نیست؟ چرا عوض شده؟!
(03-14-2016, 09:26 PM)Y PS نوشته است: [ -> ]
(03-14-2016, 09:20 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

داداش پینگ من افتضاحه (360), تایم اوت هم متغیره و اکثرا از هر شش هفتا یه دونه تایم اوت دارم به نظرت چی کار کنم؟ سرویس کاهش پینگ از گادپینگ چقدر میتونه پینگم رو پایین بیاره؟ برای بخش داستانی حدودا چند گیگ بخرم؟ (می خوام رو PS4 بازی کنم.)
ویرایش: آقا اون 360 مال دیروز بود اما الان پینگم 150 هستش! مگه پینگ ثابت نیست؟ چرا عوض شده؟!

باید تست بکنید، اگه در طول بازی با مشکل مواجه بشید باید از کاهش پینگ استفاده بکنید.
باید بالای 4 گیگ بگیرید، آپدیت بازی اگه اشتباه نکنم 4 گیگ هستش
استفاده از اکانت های ترکیبی باعث بن شدن ps4 میشه؟