Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(08-28-2015, 06:33 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]دوستان چطور میشه اپدیتا بازی رو وقتی میریم تو بازی کنسل کنیم برامون نیاد خودمون بعدا فعال کنیم اپدیتو؟
راستی برای اینکه شبا دانلود میکنم حالت رست مود رو چجوری تنظیم کنم کدوم هارو تیک بزنم یا نزنم

سلام فکر میکنم نمیشه همچین کاری رو کرد( اگر راهی فهمیدین به منم بگید :rolleyes: )
جواب سوال بعدی هم فکر میکنم تیکی لازم نیست... بزنید بازی یا اپدیت دانلود بشه و از قسمت پاور کنسول رست مود رو انتخاب کنید
سلام.

ببخشید. مثلا من بازی بتلفیلد و gta v ظرفیت اول خریدم. و با برنامه Psx بازی بتل رو انتفال دادم به کنسول. ولی وارد بازی نمیشم. حالا بازی gta رو انتقال میدم به کنسول. آیا بازی بتل قفل میشه؟
سوال دوم: برای مثال من 5 تا بازی ظرفیت اول خریدم و انتقال دادم به کنسول و بازیشون کردم. حالا یک بازی جدید گرفتم و انتقال دادم به کنسول. اون 5 بازی قبلی قفل میشن. میتونم پاکشون کنم و دوباره انتقالشون بدم؟ آیا قفل نمیشن؟ یا باید دوباره اون 5 بازی رو بخرم و انتقال بدم؟
خیلی ممنون
(08-29-2015, 06:16 PM)Vikings نوشته است: [ -> ]سلام.

ببخشید. مثلا من بازی بتلفیلد و gta v ظرفیت اول خریدم. و با برنامه Psx بازی بتل رو انتفال دادم به کنسول. ولی وارد بازی نمیشم. حالا بازی gta رو انتقال میدم به کنسول. آیا بازی بتل قفل میشه؟ شما به فروشنده اطلاع بدید که دوتا ظرفیت یک رو میخواید با هم بریزید ایشون اوکی میکنه!  ;)
سوال دوم: برای مثال من 5 تا بازی ظرفیت اول خریدم و انتقال دادم به کنسول و بازیشون کردم. حالا یک بازی جدید گرفتم و انتقال دادم به کنسول. اون 5 بازی قبلی قفل میشن. میتونم پاکشون کنم و دوباره انتقالشون بدم؟ آیا قفل نمیشن؟ یا باید دوباره اون 5 بازی رو بخرم و انتقال بدم؟ کلا قفل میشند و دوباره باید بخرید تابتونید بریزید
خیلی ممنون
میشه در مورد این ظرفیتا توضیح بدین؟
سلام دوستان من تست گرفتم با لندنپینگم بهتر بود تا نیویورک موقع انتخاب کشور اکانت انگلیس رو انتخاب کنم؟ یا اصن ربطی به کشور اکانت نداره انلاین بازی کردن؟ممنون
(08-29-2015, 06:41 PM)0099 نوشته است: [ -> ]میشه در مورد این ظرفیتا توضیح بدین؟

نقل‌قول: ظرفیت 1: ظرفیت یک شاید یکی از ارزان ترین ظرفیت ها باشد چرا که شما قادر نخواهید بود که به اینترنت اتصال پیدا کنید(افلاین) و در صورت اتصال بازی شما قفل خواهد شد.

ظرفیت 2: این ظرفیت یکی از بهترین ظرفیت ها برای افرادی است که میخواهند هم انلاین و هم افلاین بازبی کنند و تا الان بنده ندیده ام کسی بن شده باشد.

ظرفیت 3: در این ظرفیت شما باید حتما به اینترنت وصل باشید و به صورت افلاین و انلاین میتونید بازی کنید در صورتی که از کردیت کارت هکی استفاده نشده باشه بن نمیشه
(08-29-2015, 07:17 PM)nami 1 نوشته است: [ -> ]

نقل‌قول: ظرفیت 1: ظرفیت یک شاید یکی از ارزان ترین ظرفیت ها باشد چرا که شما قادر نخواهید بود که به اینترنت اتصال پیدا کنید(افلاین) و در صورت اتصال بازی شما قفل خواهد شد.

ظرفیت 2: این ظرفیت یکی از بهترین ظرفیت ها برای افرادی است که میخواهند هم انلاین و هم افلاین بازبی کنند و تا الان بنده ندیده ام کسی بن شده باشد.

ظرفیت 3: در این ظرفیت شما باید حتما به اینترنت وصل باشید و به صورت افلاین و انلاین میتونید بازی کنید در صورتی که از کردیت کارت هکی استفاده نشده باشه بن نمیشه

فقط ps4 اینجوریه یا xb1 هم همچنین؟
یعنی ناموسا یه نفر پیدا نشد به سوالاتم جواب بده :(
داش با اکانت پلاس رایگان 14 روزه که هی میتونی بگیری بله میشه هر بازی رو بازی کرد و دانلود کرد تازه بعد 14 روز بازم میتونی بسازی!
(08-29-2015, 07:20 PM)0099 نوشته است: [ -> ]
(08-29-2015, 07:17 PM)nami 1 نوشته است: [ -> ]

فقط ps4 اینجوریه یا xb1 هم همچنین؟

xbone هم شیرینگ داره ولی اطلاعی از جزئیاتش ندارم