Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
تورو خدا کمک کنید!

ps4 من 500 گیگ هست . بازی GTA V و Last of us فقط روش نصب کردم (هردو بازی فیزیکی). فقط آپدیت 3.11 با آپدیت LAST که 400 مگ بود دانلود کردم !هیچ چیزی دیگه ای هم دانلود نکردمه!

الان میخوام PES نصب کنم اخطار کمبود فضا برای نصب رو میده !میبینم فقط 19 گیگ فضا دارم!!!!!دارم دیونه میشم! یعنی مشکل از سخت افزار؟ 

چکار کینم!
(11-23-2015, 12:44 AM)joker29 نوشته است: [ -> ]تورو خدا کمک کنید!

ps4 من 500 گیگ هست . بازی GTA V و Last of us فقط روش نصب کردم (هردو بازی فیزیکی). فقط آپدیت 3.11 با آپدیت LAST که 400 مگ بود دانلود کردم !هیچ چیزی دیگه ای هم دانلود نکردمه!

الان میخوام PES نصب کنم اخطار کمبود فضا برای نصب رو میده !میبینم فقط 19 گیگ فضا دارم!!!!!دارم دیونه میشم! یعنی مشکل از سخت افزار؟ 

چکار کینم!

دوست عزیز به setting-system storage management بروید و کل حجم دستگاه رو بگید
سلام

وقتی ریجن بازی و کنسول 2 باشه ولی ریجن اکانت 1 باشه من چطور میتونم dlc و... رو بخرم و اجرا کنم؟
(11-23-2015, 02:15 PM)www. نوشته است: [ -> ]سلام

وقتی ریجن بازی و کنسول 2 باشه ولی ریجن اکانت 1 باشه من چطور میتونم dlc و... رو بخرم و اجرا کنم؟

باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه
(11-23-2015, 02:28 PM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]

برای اکانت ریجن 2 باید کارت psn امارات خرید پس درسته؟
(11-23-2015, 03:23 PM)www. نوشته است: [ -> ]
(11-23-2015, 02:28 PM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]

برای اکانت ریجن 2 باید کارت psn امارات خرید پس درسته؟
نه کارت امارات فقط مخصوص کشور اماراته
کسی سوال مارو جواب نمیده؟

(11-23-2015, 12:25 AM)navid_khan نوشته است: [ -> ]آقا یکی از بچها بلک آپس ۳ مولتی بازی میکنه الان نمیدونه چیو دست زده ک فقط میتونه با ی سری از دوستای ایرانیش بازی کنه یعنی هرچی سرچ میزنه ک ۴تا خارجی پیدا کنه پیدا نمیشه اینو باس چجوری درست کنه ؟
دوستان من اپدیت v1.14 جی تی ای وی رو دان کردمم از داخل تبلت ولی وقتی مخیوام بریزمش رو pc فایل 3 گیگی ریخته میشه ولی چهار گیگی نه و بعدش پی سی هنگ میکنه و باید ریستارت بشه مشکل چیه؟
(11-24-2015, 05:16 PM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]دوستان من اپدیت v1.14 جی تی ای وی رو دان کردمم از داخل تبلت ولی وقتی مخیوام بریزمش رو pc فایل 3 گیگی ریخته میشه ولی چهار گیگی نه و بعدش پی سی هنگ میکنه و باید ریستارت بشه مشکل چیه؟

سوالتون رو اینجا مطرح کنید دوست عزیز
ُسلام به همه . من میخوام(( پی اس پلاس )) دو روزه بگیرم توی ps4 . شنیدم باید بازی انلاین داشته باشی و 5 بار بیشتر نمیشه گرفت . اگر امکانش هست چند تا بازی که رایگانن و برای انلاین پلاس لازم دارن رو معرفی کنید  S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2)

کسی نمیدونه؟