Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان یه مدل هارد اکسترنال برای PS4 تو فروشگاه امازون دیدم اگه میشه یه توضیح مختصری در بارش بدی
(01-30-2016, 09:53 PM)pedramdx نوشته است: [ -> ]اقا یه سوال دیگه الان این Driveclub 12 گیگ اپدیت داره چطور میتونم بزارمش برا دانلود که خودش ساعت 2 شروع کنه؟
یا سایتی هست که برای دانلود بزاره؟

سلام .
میتونید با کامپیوتر دانلود کنید و سپس از طریق نرم افزار psx انتقال بدید فایل رو به کنسول .
برای دانلود ساعت 2 هم به راحتی یک صف در IDM ایجاد میکنید و ساعت شروع رو مشخص میکنید .
آپدیت هم لینکش در اینترنت موجوده . اگه پیدا نکردین ...
درخواست لینک آپدیت بازی های PS4
PSX چیست و طریقه انتقال فایل ها . 
موفق باشید .
سلام.
بنده بازی دست دوم unity رو خریدم، روش یه خط ریز داشت که فروشنده تاکید کرد مشکلی پیش نمیاد. اما وقتی بازی رو نصب کردم یه مقدار که میگزره ارور میده که دیسک کثیفه و از بازی بیرون میره، یعنی به خاطر همون خشه؟ همه ی دیسک ها اورجینال انقدر حساسند؟
یه سوال دیگه هم داشتم که کار کردن لنز هنگام بازی عادیه؟ آخه من وقتی pes بازی میکنم بعد مدت کوتاهی صداش کلا میوفته، اما GOW اینطوری نیست.
ممنون میشم اگه پاسخ بدین S0 (29)
یا علی
(01-31-2016, 11:01 PM)M.Arthur نوشته است: [ -> ]سلام.
بنده بازی دست دوم unity رو خریدم، روش یه خط ریز داشت که فروشنده تاکید کرد مشکلی پیش نمیاد. اما وقتی بازی رو نصب کردم یه مقدار که میگزره ارور میده که دیسک کثیفه و از بازی بیرون میره، یعنی به خاطر همون خشه؟ همه ی دیسک ها اورجینال انقدر حساسند؟
یه سوال دیگه هم داشتم که کار کردن لنز هنگام بازی عادیه؟ آخه من وقتی pes بازی میکنم بعد مدت کوتاهی صداش کلا میوفته، اما GOW اینطوری نیست.
ممنون میشم اگه پاسخ بدین S0 (29)
یا علی
من خودم بازی با خش های کوچیک داشتم بعضی وقت اینجور مشکلات پیش میاد که شاید حتی با یک بار در آوردن دیسک و دوباره گذاشتن مشکل حل بشه . در مورد سوال دوم ؟ منظورتون صدای دیسک بازی ؟ ( به قول دوستم کولر )  S0 (2) 
اگه اونه که بعضی وقت ممکنه صدا کمتر باشه ! ( شرایطشم نمیدونم چجوریه ) .
من نت 2 مگ مخابرات داذم .توی بازی Last of us اصلا هیچ سروری پیدا نمیکنه (بازی دیگه ای هم ندارم آنلاینشو چک کنم ولی نتو عوض کردم با مال ایرانسل رفتم پیدا کرد) Invite هم میکنم دوستم میبینه ولی ولی نمیتونه وارد بشه وقتی اون ایتویت میکنه هم همین جوری میشه برا من . DNS گوگل زدم نشد پورت باز کردم نشد . راحت Store رو باز میکنه و سرعت دانلود هم 200 هست توی Store . فایروال مودم رو هم خواموش کردم . توی Ps4 وقتی تست میکنم همه رو Successful و NAT Type 2 میزنه میشه یه رهنمایی کنینن چیکار کنم دیگه کلافه شدم . خطمون فیبرنوری هست فقط مخابرات میشه گرفت
سلام من با ps4 فیفا آنلاین بازی میکنم ولی موقعی ک برای حریف جستجو میکنم اصلا نمیاره سرعت نتم :300kb و پینگم هم 140 تا 75 هم پایین میاد اما بازم نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر
(01-31-2016, 11:28 PM)Arshia.MR نوشته است: [ -> ]من نت 2 مگ مخابرات داذم .توی بازی Last of us اصلا هیچ سروری پیدا نمیکنه (بازی دیگه ای هم ندارم آنلاینشو چک کنم ولی نتو عوض کردم با مال ایرانسل رفتم پیدا کرد) Invite هم میکنم دوستم میبینه ولی ولی نمیتونه وارد بشه وقتی اون ایتویت میکنه هم همین جوری میشه برا من . DNS گوگل زدم نشد پورت باز کردم نشد . راحت Store رو باز میکنه و سرعت دانلود هم 200 هست توی Store . فایروال مودم رو هم خواموش کردم . توی Ps4 وقتی تست میکنم همه رو Successful و NAT Type 2 میزنه میشه یه رهنمایی کنینن چیکار کنم دیگه کلافه شدم . خطمون فیبرنوری هست فقط مخابرات میشه گرفت

این مشکل رو بالای 10 بار تو همین تاپیک مشاهده کردم !!
که هیج وقت هم راه حلی براش پیدا نشد ...
تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که کنسول بردار ببر خونه یکی از اعضای فامیل ببین میتونی با اینترنت اون بازی رو انجام بدی یا نه !!
یکی از دوستانم میگفت که ناتی داگ ایران رو جزو لیست تحریم هاش قرار داده ( من این حرف رو تایید نمیکنم ) .
موفق باشید .
(02-01-2016, 12:55 AM)ALONE MAN amir نوشته است: [ -> ]سلام من با ps4 فیفا آنلاین بازی میکنم ولی موقعی ک برای حریف جستجو میکنم اصلا نمیاره سرعت نتم :300kb و پینگم هم 140 تا 75 هم پایین میاد اما بازم نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

چه نسخه ای رو دارید؟
بعضی مودها اصلا داخلش پلیر نیست،مودهای دیگرو انتخاب بکنید(مثل Season)
اگه درست نشد، از داخل Setting-Network تنظیمات اینترنت رو روی Custom بزارید و توی گزینه DNS این رو وارد بکنید(بقیه رو Automatic بزنید)
primary:8.8.8.8
secondary:8.8.4.4
ممنون بابت پاسختون من fifa ultimate بازی میکنم قسمت season ک شما عرض میکنید رو خیلی راحت میاره اما تو fifa ultimate خیلی باید صبر کنی تا حریف پیدا کنه
سلام
این رفیق من پلی 4 ش مشکل پیدا کرده
وقتی افلاینه بازی ها اجرا میشن
ولی وقتی می خواد انلاین شه دیگه بازی ها خونده نمیشه و ارور میده ولی دوباره که افلاین میشه درست میشه
چیه مشکلش
راه حلش چیه???