Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام... عذر میخوام اگه کمی بی ربطه ولی هرچی گشتم تاپیکی بهتر پیدا نکردم و نخواستم برا یک سوال تاپیک ایجاد کنم، بازم عذر میخوام
من میخوام ps4 بخرم ولی نمیخوام به تلویزیون وصل کنم... میخواستم بدونم این تبدیل HDMI به vga  چقدر از کیفیت تصویر تو مانیتور 22 اینچ کم میکنه؟ اصلا کم میکنه؟
(05-17-2015, 06:01 PM)AMG نوشته است: [ -> ]سلام... عذر میخوام اگه کمی بی ربطه ولی هرچی گشتم تاپیکی بهتر پیدا نکردم و نخواستم برا یک سوال تاپیک ایجاد کنم، بازم عذر میخوام
من میخوام ps4 بخرم ولی نمیخوام به تلویزیون وصل کنم... میخواستم بدونم این تبدیل HDMI به vga  چقدر از کیفیت تصویر تو مانیتور 22 اینچ کم میکنه؟ اصلا کم میکنه؟

اگه رزلوشن مانیتور شما 720 یا 1080 باشه با همون رزلوشن مانیتور اجرا میکنه اگه رزلوشن مانیتور شما 900 باشه اصلا تصویری نخواهید داشت وپ
(05-17-2015, 08:03 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]
(05-17-2015, 06:01 PM)AMG نوشته است: [ -> ]سلام... عذر میخوام اگه کمی بی ربطه ولی هرچی گشتم تاپیکی بهتر پیدا نکردم و نخواستم برا یک سوال تاپیک ایجاد کنم، بازم عذر میخوام

اگه رزلوشن مانیتور شما 720 یا 1080 باشه با همون رزلوشن مانیتور اجرا میکنه اگه رزلوشن مانیتور شما 900 باشه اصلا تصویری نخواهید داشت وپ

ممنون دوست عزیز
اگه جواب بدید ممنون میشم.

شما ps4 تون رو از کجا خریدید.ایا از یک سایت یا از مغازه

دوم اینکه زمان خرید کنسول چه سوال هایی رو باید بپرسیم

و سوم:ایا درسته که میگن فروشنده ها میتونن جعبه کنسول رو باز کنند و وسایل های اصل رو بردارن و وسایل های تقلبی بزارند و اون ها رو به خریدار بفروشند؟ Confused Confused
(05-17-2015, 10:24 PM)just run نوشته است: [ -> ]اگه جواب بدید ممنون میشم.

و سوم:ایا درسته که میگن فروشنده ها میتونن جعبه کنسول رو باز کنند و وسایل های اصل رو بردارن و وسایل های تقلبی بزارند و اون ها رو به خریدار بفروشند؟ Confused Confused

با سلام .
جواب سول 1 : از سایت دی جی کالا خریدم .
جواب سوال 2 : سوالی لازم نیست :| سوالی دارید بپرسید بهتون جواب میدم .
جواب سوال 3 : از اینا هیچی بعید نیست . اما اگه از سایتی مثل دی جی کالا بخرید کاملا مطمئنه .
موفق باشید .
(05-17-2015, 10:24 PM)just run نوشته است: [ -> ]اگه جواب بدید ممنون میشم.

1- توپخونه - فقط همه مغازه ها رو بگرد و قیمت کن!!!!!!!!!
2-سوال خاصی نیاز نیست!!!!!!!!!
3- معلومه که میتونن!!!!!!! اینو زغالو جای شمش طلا به ماها میفروشن یه کنسول که دیگ براشون کاری نداره!!!!!!!
در ضمن در هنگام خرید حتما از دستگاه تست بگیر مشکلی نداشته باشه!!!
دستشو نگا کن زیاد لق نزنه و مشکل خاصی نداشته باشه!!!!!
سلام، یه سوال:

1- برای آنلاین بازی کردن تو PS4 باید مثل xbox اکانت و کارت گلد و این جور چیزا بخری یا نه ؟ فقط بازی رو میزاری تو دستگاه و بدون هزینه ی اضافی میشه آنلاین بازی کرد؟؟

2- بعد برای آنلاین بازی کردن ، دانلود آپدیت هایی که برای بازی میاد اجباریه یا نه؟؟

3- و آنلاین بازی کردن توی PS4 نسبت به PC بیشتر اینترنت مصرف میکنه یا کمتر؟؟
 درکل آنلاین بازی کردن روی PS4 دردسر کمتری داره یا رو PC??

:huh: 

ممنون میشم جواب بدید  :cool:
(05-17-2015, 11:24 PM)Ms78 نوشته است: [ -> ]سلام، یه سوال:

1- برای آنلاین بازی کردن تو PS4 باید مثل xbox اکانت و کارت گلد و این جور چیزا بخری یا نه ؟ فقط بازی رو میزاری تو دستگاه و بدون هزینه ی اضافی میشه آنلاین بازی کرد؟؟

2- بعد برای آنلاین بازی کردن ، دانلود آپدیت هایی که برای بازی میاد اجباریه یا نه؟؟

با سلام .

جواب سوال 1 - باید حساب PSN بسازید و بعد میتونید PLUS کنید ( پولی ) و به راحتی بازی کنید .
جواب سوال 2 - بله .
جواب سوال 3 - فرق زیادی ندارند .
(05-17-2015, 11:37 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
(05-17-2015, 11:24 PM)Ms78 نوشته است: [ -> ]سلام، یه سوال:

با سلام .

جواب سوال 1 - باید حساب PSN بسازید و بعد میتونید PLUS کنید ( پولی ) و به راحتی بازی کنید .
جواب سوال 2 - بله .
جواب سوال 3 - فرق زیادی ندارند .
خیلی ممنونم بابت پاسختون ;)
سلام سوال داشتم
1- من یه لپ تاپ مدل asus x550c دارم بعدش hdmi هم داره میخواستم بدونم ps4 بخرم کابل hdmi بهش وصل کنم میتونم از صفحه نمایش لپ تاپم بعنوان تلویزیون استفاده کنم؟؟؟ اگر کسی ps4 داره امتحانش کرده بگه ممنون
2- دوستان من الان ps4 بخرم یا منتظر E3 بمونم شاید مدل اسلیمش معرفی کرد راهنمایی کنید.
[تصویر:  2819663-8418826320-28191.jpg]