Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مثل اینکه این نسخه ی کامل اورواچ نبوده و نسخه ی رایگان آخر هفته بوده و با اتمام مهلت شما باید نسخه کامل را تهیه کنید
سلام و درود.دوستان بنده یک ماهی میشه که یه ps4 region 2 1216 500gig خریدم که تا حالا خداروشکر مشکلی نداشته تا دوروز پیش که دستگاهو روشن کردم همه چی عادی و معمولی بود (منظورم سرعت بالا اومدن منو کاربری و روشن شدن دستگاست)، رفتم بخش نتورک کانکت اینترنتتو زدم بعد ک وصل شد رفتم تو منو دیدم موقع جابجایی برنامه ها تو منو لگ میزنه.بعد رفتم قسمت hard disk management ی مقدار با تأخیر محاسبه رو انجام داد و دیدم رفته رفته داره از فضای خالی هاردم کم میشه1gig 1gig . صبر کردم دیدم تا 150 گیگ کم شد دستگاه ریستارت زدم منو بالا اومد بدون مشکل و لگ رفتم قسمت مدیریت هارد دیدم همون تا 150 گیگ ک کم شده بود بهم نشون داد،بعد رفتم نتو کانکت زدم دوباره فضای خالی قبلا ک هاردم داشتو نشون دادو(170 گیگ) درست شد.بعد از اون دوبار ک ب نت وصل شدم مشکلی نبود.میخاستم ببینم قضیه چیه!!!دو تا سوال دیگه هم داشتم یکی اینکه تو بازی ک هستم همه چی اوکی فقط وقتی مولتی تسک میکنم زمانی که میخام (سریع) اسکرول کنم اونور برنامه و بازی هایی ک اونور صفحه ان تا برام میان در حد نیم ثانیه عکس رو ایکونشون دیر لود میشه(همون علامت فلشه ک مثل رفرش میمونه) البتع بدون لگ یا چیز دیگه ای فقط عکسشون ی کوچولو دیر میاد. آیا طبیعیه؟و سوال اخر اینکه تو (بعضی) از بازی ها (بعضی) نقاط  (بعضی) تکسچر ها یه کوچولو دیر لود میشن ک اونم باید دقت کنی تا ببینی (تلویزیون 47)بخاطر همون بهتر مشخص میشه-اون از بازیه یا دستگاه؟؟و اگر از دستگاست ب قسمت هارد مربوط میشه؟؟شرمنده طولانی شد ممنون میشم جواب بدید آخه خیلی حساسم. در ضمن  frimware 4.06 هست.
سلام به همه من عضو جدید هستم . اولا اینو بگم اینکه بعد از سگا (?) هیچ کنسولی برای خودم نداشتم . البته اینو بگم که با پلی استیشن 1 تا 3 و ایکس باکس 360 بازی کردم ولی برای خودم نداشتم و خلاصه گیمر نبودم.حالا بعد این همه سال میخوام یه کنسول (که پلی استیشن 4) باشه بخرم . چندتا سوال دارم از اساتید که راهنماییم کنین. من هزینه ی زیاد برای خرید کنسول و تلویزیونش ندارم . چند تا سوال دارم:
1.چون با حالت های بازی آشنایی ندارم خیلی نمیدونم که به سمت آنلاین ها کشیده میشم یا آفلاین ها منو راضی میکنه. پس شک میکنم که هارد 500 بگیرم یا 1 ... حالا اینی که میگن ارتقا میدن به 1 هزینش چقدره بصرفه هست و پشت دستگاه باز میشه اینجوری؟
2.یکی از مهمترین سوال هام اینه که تلویزیون براش میخوام بگیرم توی اتاق بزارم میخوام هم هزینه کم کنم و احتمالا کارکرد بگیرم هم میخوام تصویر معقولی برای بازی داشته باشه سایز تلویزیون نهایتا 42 اینچ باشه یکم کمک کنید که چه مارکی بخرم و از هر مارکی چه مدل هایی برای بازی با ps4 مناسبترن
3.یکی از دوستانم که از من دوره ps4 داره و دیشب باهاش صحبت کردم میگفت که بیشتر بازی هارو میده میریزن رو هاردش و تا زمانی که آفلاین از اون بازی ها استفاده کنه بن نمیشن. برای آنلاین بازی کردن از دیسک های اورجینال استفاده میکنه . این قضیه رو بگید درسته یا نه . واقعا خرید بازی اورجینال برام سخته و اینکه تو شهری که من زندگی میکنم مطمئنا افرادی که این کنسولو دارن کمن پس تعویض و اجاره کار راحتی نیست. خلاصه کمک کنید هرسه موضوع مهمن برام . پیشاپیش ممنون از همه
(12-11-2016, 02:09 PM)Saeid.sh نوشته است: [ -> ]سلام به همه من عضو جدید هستم . اولا اینو بگم اینکه بعد از سگا (?) هیچ کنسولی برای خودم نداشتم . البته اینو بگم که با پلی استیشن 1 تا 3 و ایکس باکس 360 بازی کردم ولی برای خودم نداشتم و خلاصه گیمر نبودم.حالا بعد این همه سال میخوام یه کنسول (که پلی استیشن 4) باشه بخرم . چندتا سوال دارم از اساتید که راهنماییم کنین. من هزینه ی زیاد برای خرید کنسول و تلویزیونش ندارم . چند تا سوال دارم:
1.چون با حالت های بازی آشنایی ندارم خیلی نمیدونم که به سمت آنلاین ها کشیده میشم یا آفلاین ها منو راضی میکنه. پس شک میکنم که هارد 500 بگیرم یا 1 ... حالا اینی که میگن ارتقا میدن به 1 هزینش چقدره بصرفه هست و پشت دستگاه باز میشه اینجوری؟
2.یکی از مهمترین سوال هام اینه که تلویزیون براش میخوام بگیرم توی اتاق بزارم میخوام هم هزینه کم کنم و احتمالا کارکرد بگیرم هم میخوام تصویر معقولی برای بازی داشته باشه سایز تلویزیون نهایتا 42 اینچ باشه یکم کمک کنید که چه مارکی بخرم و از هر مارکی چه مدل هایی برای بازی با ps4 مناسبترن
3.یکی از دوستانم که از من دوره ps4 داره و دیشب باهاش صحبت کردم میگفت که بیشتر بازی هارو میده میریزن رو هاردش و تا زمانی که آفلاین از اون بازی ها استفاده کنه بن نمیشن. برای آنلاین بازی کردن از دیسک های اورجینال استفاده میکنه . این قضیه رو بگید درسته یا نه . واقعا خرید بازی اورجینال برام سخته و اینکه تو شهری که من زندگی میکنم مطمئنا افرادی که این کنسولو دارن کمن پس تعویض و اجاره کار راحتی نیست. خلاصه کمک کنید هرسه موضوع مهمن برام . پیشاپیش ممنون از همه

سلام خوش اومدید
1-هارد که فقط خریدن هارد هزینه داره وتعویضش خیلی راحته و خودتونم میتونید عوض کنید اما پیشنهاد من 1ترا هست چون اونقد نگران کم اوردن فضا نیستید وهزینه اضافشم از خرید هارد کمتره
2-برند که بهتره سامسونگ یا الجی باشه مدلاشم بسته به سلیقه خودتون داره فقط حواستون باشه رزولوشنش 1080p باشه
3-بله اکانت های هکی میتونید بگیرید با قیمت حدود 30تومن و فقط آفلاین میتونید بازی کنید و کنسول نباید آنلاین شه ولی فک کنم بعد از 6ماه بن میشن دوباره که بازم ارزش داره چون شما تو 6ماه یه بازی مثل آنچارتد4 رو میتونید حداقل 10-20 بار تموم کنید بحث تعویضم میتونید به سایت ها یا کانال های تلگرام برید و تعویض کنید با افراد شهرهای دیگه یا از اون کانال دست دوم بخرید(بازم تاکید میکنم مطمئن باشید که معتبرن)
سوال دیگه ایم باشه که بدونم درخدمتم اگرم ندونم بقیه دوستان جواب میدن
سلام 

بنده یک اکانا کامل از سایت گیم شیرینگ تیه کردم یه سوال پرسیدم ازشون که درست متوجه جواب نشدم....

سوال اینکه:

اگر بخوام ظرفیت سوم بفروشم میتونم بازی را روی اکانت خودم بازی کنم؟؟
(12-11-2016, 05:17 PM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]سلام 

بنده یک اکانا کامل از سایت گیم شیرینگ تیه کردم یه سوال پرسیدم ازشون که درست متوجه جواب نشدم....

سوال اینکه:

اگر بخوام ظرفیت سوم بفروشم میتونم بازی را روی اکانت خودم بازی کنم؟؟

بستگی به ریجن اکانت داره
ریجن کنسول یک هست پس قاعدتا بازی هم باید ریجن یک باشه..

اگر اشتباه نکنم
(12-11-2016, 05:34 PM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]ریجن کنسول یک هست پس قاعدتا بازی هم باید ریجن یک باشه..

اگر اشتباه نکنم

بازیا به ریجن اکانت ربط داره شما میتونید کنسول ریجن2 بگیرید و اکانتتون ریجن 1 باشه
الان بازی ریجن یک هست...

میتونم بازی روی ظرفیت سوم بفروشم ولی روی اکانت خودم بازی کنم
(12-11-2016, 05:38 PM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]الان بازی ریجن یک هست...

میتونم بازی روی ظرفیت سوم بفروشم ولی روی اکانت خودم بازی کنم

فکر کنم بشه چون همین اکانت فروشا هم که قانونی میریزن هر ظرفیت رو به یه نفر میفروشن مگر کسی بازی رو کامل بخواد

فک کنم بشه حالا نظر بقیه دوستان هم مهمه