Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(10-13-2015, 04:59 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: [ -> ]سلام
من میخواستم یه تلوزیون بگیرم
میخواستم بدونم چه رزولیشن هایی رو پی اس ۴ ساپروت میکنه

1080 فکر کنم

(10-13-2015, 05:04 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]
(10-13-2015, 04:59 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: [ -> ]سلام
من میخواستم یه تلوزیون بگیرم
میخواستم بدونم چه رزولیشن هایی رو پی اس ۴ ساپروت میکنه

1080 فکر کنم

PS4 از رزولوشن های ۴۸۰ پی،۷۲۰ پی،۱۰۸۰ آی، ۱۰۸۰ پی را توسط خروجی HDMI پشتیبانی میکند.

اگر میخواهید واقعا از بازیهای PS4 لذت ببرید باید حتما از تلوزیون یا مانیتورهای با کیفیتبسیار بالا استفاده کنید اما در در تلوزیون های معمولی هم میتوان از PS4 استفاده کرد چون خروجی HDMI این دستگاه اتوماتیک رزولوشن خود را بر اساس رزولوشن تلوزیون شما تنظیم میکند.
سلام
این کدهایی که توی بازی ها هست مثل فیفا 16
اونا فقط روی همون سی دی کار می‌کنند؟
میشه اونارو فروخت؟
(10-13-2015, 08:59 PM)masterpourya نوشته است: [ -> ]سلام
این کدهایی که توی بازی ها هست مثل فیفا 16
اونا فقط روی همون سی دی کار می‌کنند؟
میشه اونارو فروخت؟

بله کاملا قابل فروش هست و مختص سی دی نیست ولی دقیق نمیدونم مختص ریجن هست یا نه ولی نه الان که فکر میکنم مطمین هستم اگه فرد سی دیش ریجن 2 و کد ریجن 1 باشه نمیتونه استفاده کنه :D
کجا میشه فروخت؟
قیمت ها چطورن؟
سلام میخواستم بدونم فروشگاه هفت سنگ قابل اعتماده؟؟
سلام!! الان هیچ کشوری اکانت پلاس رایگان در حد 2 روزم موجود نیست؟ :D
(10-15-2015, 01:04 PM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]سلام!! الان هیچ کشوری اکانت پلاس رایگان در حد 2 روزم موجود نیست؟ :D

همه ی اکانتا میدن اموزشش رو قرار دادم
میدونم ولی یه شماره میخواد نمیدونم چیه؟؟! مثل ژاپن میخوام باشه!
(10-15-2015, 01:23 PM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]میدونم ولی یه شماره میخواد نمیدونم چیه؟؟! مثل ژاپن میخوام باشه!

بیشتر کشور ها بغیر از ژاپن اکانت پلاس دو روزه میدن.ژاپن هنوز 14 روز رو میده ولی باید کردیت کارت داشته باشین.
خوب چطوری این 2 روز بگیرم الان من با کویت رفتم نوشته 14 روزه بازم کردیت کارت میخواد؟