Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من دوستم‌یک دسته داره ولی علامت ce نداره ولی مشخصات دیگش هس ایا این دسته فیکه؟ 
من تو یک سایت فیلم دیدم که وست فیک مشخصات نداره کلا چجوری میشه دسته فیکو از اصلی تشخیص داد
(05-26-2016, 01:58 PM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]من دوستم‌یک دسته داره ولی علامت ce نداره ولی مشخصات دیگش هس ایا این دسته فیکه؟ 
من تو یک سایت فیلم دیدم که وست فیک مشخصات نداره کلا چجوری میشه دسته فیکو از اصلی تشخیص داد

اون علامت CE زیاد ملاک نیست، راه‌های زیادی هسش.
اول از همه جنسش هستش، اگر جنس دسته به نظر چیپ بودش، احتمال فیک بدون هستش(از اونجایی که جنس دوال‌شاک 4 متوسط هستش، زیاد نمیشه روی این موضوع مانور داد)
بعدش جعبه‌اش هستش، جعبه دسته فیک پر از نوشته‌های چینی هستش.
بعدیش، زمان پاسخ گویی دسته به دکمه‌هایی که میزنید باید خیلی کم باشه. همچنین روی دسته، به دکمه‌های چهارگانه X O نگاه بکنید، اگر به طور غیر طبیعی دکمه‌ها بالاتر باشه، احتمال فیک بودن هستش
من یک مشکلی دارم کلافم کرده. 
بعضی بازی هارو میخوام آپدیت کنم روی prepare for download 10% میمونه همه راه حل های قبلی هم امتحان کردم جواب نداد

سی نبود؟
(05-26-2016, 04:29 PM)arshia.hidden12 نوشته است: [ -> ]من یک مشکلی دارم کلافم کرده. 
بعضی بازی هارو میخوام آپدیت کنم روی prepare for download 10% میمونه همه راه حل های قبلی هم امتحان کردم جواب نداد

سی نبود؟

یک راه هستش، نمیدونم جواب میده یا نه، بهتره از اینترنت خط برای شروع دانلود استفاده بکنید و چند مگ رو با اون دانلود بکنید،  بعدش با اینترنت خودتون دوباره دانلود بکنید
دوستان چطور میشه اپدیت بازی هایی که از اول اومده رو درست کرد؟

الان استاروارز دوباره برام 8 گیگ اپدیت داده S0 (2)
(05-26-2016, 06:39 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]دوستان چطور میشه اپدیت بازی هایی که از اول اومده رو درست کرد؟

الان استاروارز دوباره برام 8 گیگ اپدیت داده S0 (2)

معمولا یکمی از دانلود رو انجام بدید خودبه‌خود دانلود از وسطاش ادامه پیدا میکنه. فقط 1 گیگ رو دانلود بکنید، اگر درست نشد چندبار pause بکنید درست میشه
دوستان من حافظه ps4 
500 gig 
بعد با این اکانتای ترکیبی حافضش پر شده و هیچی ندارم بعد با این فروشنده گفتم که من هاردو در بیارم اکانت و بازیام چی میشه گفت میپره 
۱_ایا درسته ؟
۲_پیشنهاد شما چیه؟
بله میپره
وقتی هارد رو ورداری اطلاعات درونش هم میره طبیعتا
شما لیست دانلودت رو میتونی چک کنی ببینی اگر اپدیتی یا بازی ای هست که نمی خوای دانلود کنی حذف کن
چون وقتی فایل ها در لیست دانلود قرار میگن حجمشون در حافظه تقریبا دو برابر نشون داده میشه و شما با پاک کردن دانلود های اضافه ک نیازی بشون نداری میتونی حجم قابل توجهی رو قابل دسترسی کنی
یا اگر بازی ای رو تموم کردی و به سیو هاش و ... دیگه نیازی نداری از لیست بازی هات پاکشون کن تا فضا باز بشه
دوستان من الان روی ps4 نزدیک 130 گیگ فیلم و عکس دارم . اگه بخوام منتقلش کنم به فلش بعد به کامپیوتر باید عمر نوح رو صرف کنم. راهی نداره مستقیما از ps4 به کامپیوتر فایل هارو انتقال بدم ؟
(05-28-2016, 08:53 AM)The Breaker نوشته است: [ -> ]دوستان من الان روی ps4 نزدیک 130 گیگ فیلم و عکس دارم . اگه بخوام منتقلش کنم به فلش بعد به کامپیوتر باید عمر نوح رو صرف کنم. راهی نداره مستقیما از ps4 به کامپیوتر فایل هارو انتقال بدم ؟

کلا 2 راه هستش.
1. ویدئوهارو از طریق قابلیت share به فیسبوک بفرستید و از طریق PC ویدئوهارو از اونجا دانلود بکنید.
2. یکی هم همین روش USB هستش، بهتره قبل از اینکه انتقال بدید قسمت‌هایی از ویدئو که به درد نمیخوره رو کات بکنید. به Capture gallery برید و روی ویدئو مورد نظر دکمه Option رو بزنید و Trim video رو انتخاب بکنید