Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اقا بعضیا میگن شیرینگ بگیر بعضیا میگن نگیر 
بعضیا میگن ظرفیت دو بگیر اقا میشه یه حداقل اونایی که امتحان کردن جواب گرفتن یه سایت مطمئن بهم پ.خ کنن؟

(08-22-2015, 06:39 PM)ali-222 نوشته است: [ -> ]لطفا جواب من هم بدین 
چجوری میتونم برای اکانتم رمز بذارم ؟

داداش من اکانتای ps4 خودشون رمز دارن دیگه اگه اکانت psn داشته باشی

(08-22-2015, 09:24 PM)Vikings نوشته است: [ -> ]
(08-22-2015, 11:13 AM)Vikings نوشته است: [ -> ]آقا من آنلاین باز نیستم (با این سرعت نت!) . میخوام PS4 بخرم. بعد بازی ها که گرونن ولی دیتاشون ارزون هستن. با خرید دیتا خطری برای کنسول نیست؟

میتونم به فروشنده بگم دیتا ها رو توی یه فلش بریزه و واسم بفرسته؟

up!

داداش آره بعضی فروشنده ها این کارو میکنن اگه همون تهران باشیو باهاشون را بیای
(08-22-2015, 09:26 PM)LordPoseidon نوشته است: [ -> ]اقا بعضیا میگن شیرینگ بگیر بعضیا میگن نگیر 
بعضیا میگن ظرفیت دو بگیر اقا میشه یه حداقل اونایی که امتحان کردن جواب گرفتن یه سایت مطمئن بهم پ.خ کنن؟

(08-22-2015, 11:13 AM)Vikings نوشته است: [ -> ]آقا من آنلاین باز نیستم (با این سرعت نت!) . میخوام PS4 بخرم. بعد بازی ها که گرونن ولی دیتاشون ارزون هستن. با خرید دیتا خطری برای کنسول نیست؟

up!

من که تهران نیستم. ولی سایت ها میفروشن. پس مشکلی نیست؟

راستی میگن وقتی داری با PS4 بازی میکنی اگه برق بره کنسول میسوزه. راسته؟
(08-22-2015, 09:38 PM)Vikings نوشته است: [ -> ]
(08-22-2015, 09:26 PM)LordPoseidon نوشته است: [ -> ]اقا بعضیا میگن شیرینگ بگیر بعضیا میگن نگیر 

up!

من که تهران نیستم. ولی سایت ها میفروشن. پس مشکلی نیست؟

راستی میگن وقتی داری با PS4 بازی میکنی اگه برق بره کنسول میسوزه. راسته؟
کنسول نمیشوزه اگه محافظ برق داشته باشین ممکنه چندبار برق بره به هارد کنسول خراب شه
سلام! ببخشید الان یه بازی دارم و میدونید که هفته آینده بازی متال میاد وای نمیخوام اونت بازی از دست بدم به نظرتون روش خرید دیجیتالی مه ارونتره مشکلی نداره جه تفاوتی با دیسک داره!!!
(08-22-2015, 10:16 PM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]سلام! ببخشید الان یه بازی دارم و میدونید که هفته آینده بازی متال میاد وای نمیخوام اونت بازی از دست بدم به نظرتون روش خرید دیجیتالی مه ارونتره مشکلی نداره جه تفاوتی با دیسک داره!!!

مشکلی نداره. تفاوتش اینه که بازی رو باید دانلود کنید!
اقا من یه مشکلی تو بازی فیفا داشتم کجا باید مطرحش کنم درباره آنلاین بازی کردن فیفاست
(08-22-2015, 10:29 PM)Mehrshad77 نوشته است: [ -> ]اقا من یه مشکلی تو بازی فیفا داشتم کجا باید مطرحش کنم درباره آنلاین بازی کردن فیفاست
Here : https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%B3%D...#pid202229

Marshall Bruce Mathers

نه اکانت psn نمیګم . اکانت خود دستګاه رو میګم 
تو اون ویدیو که ګفته بود پلاس رایګان بګیرید یارو رمز ګذاشته بود
(08-22-2015, 10:19 PM)Vikings نوشته است: [ -> ]
(08-22-2015, 10:16 PM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]سلام! ببخشید الان یه بازی دارم و میدونید که هفته آینده بازی متال میاد وای نمیخوام اونت بازی از دست بدم به نظرتون روش خرید دیجیتالی مه ارونتره مشکلی نداره جه تفاوتی با دیسک داره!!!

یه سایت معتبر میشه مثال بزنید؟؟؟
(08-23-2015, 08:54 AM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]
(08-22-2015, 10:19 PM)Vikings نوشته است: [ -> ]

یه سایت معتبر میشه مثال بزنید؟؟؟

اشتراک پلاس بگیر. بعد از خود استور دانلود کن

آقا مثلا فروشنده دیتا رو توی فلش واسم فرستاد. میتونم فلش رو به کنسول وصل کنم و بازی رو انتقال بدم؟ یا باید حتما با برنامه PSX این کارو بکنم؟

یه سوال دیگه: اگه شارژ دسته در حین بازی کردن تموم بشه میتونم با سیم بازی کنم؟