Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(09-02-2015, 09:30 PM)ho3ein sa نوشته است: [ -> ]با سلام دوستان من امروز فیفا 15 رو اپدیت کردم ولی ترکیباش به روز نشدو همون قبل نقل و انتقالاته. واسه همه اینجوره؟ ترکیبارو نمیخوان به روز کنن؟اخه شنیده بودن هر هقته به روز میکنن ولی واسه من هنوز فالکائو فن پرسی دیماریا تو منچسترن و بازیکنای جدید اضافه نشده.

سلام
دوست عزیز سوالتون رو در این تاپیک بپرسید
سلام
کسی تا حالا از فروشگاه گیم شیرینگ اکانت خریده؟؟
قابل اعتماده؟؟
بازیاش ظرفیت چنده؟؟
سلام، دوستان ps4 از رزولوشن ۱۶۰۰*۹۰۰ پشتیبانی میکنه؟
(09-03-2015, 08:13 PM)AMG نوشته است: [ -> ]سلام، دوستان ps4 از رزولوشن ۱۶۰۰*۹۰۰ پشتیبانی میکنه؟

دقیق نمیدونم ولی در بعضی از بازی ها از 720 و 1080i و 1080p پشتیبانی میکنه
(09-03-2015, 08:13 PM)AMG نوشته است: [ -> ]سلام، دوستان ps4 از رزولوشن ۱۶۰۰*۹۰۰ پشتیبانی میکنه؟

خیر از این رزولیشن پشتیبانی نمیکنه .
سلام چطور میتونم هارد دستگاهو عوض کنم ؟
(09-03-2015, 11:45 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]سلام چطور میتونم هارد دستگاهو عوض کنم ؟

هارد دیسک یک قسمت براق داری روی ps4 بکش سمت چپ در میاد بعد پیچ هارو باز کنم هارد رو در بیار و هارد جدید بزار بعد دستگاه رو روشن کن البته دکمشو نگه دار بره رو حالت safe mode و بعد اپدیت رو بریز و تموم
سلام!! من موقع اجرای بازی متال مینوسه loading to server بعدش مینوسه شما توانایی متصل شذن ندارید و نیمتونید تو رنک باشید باید چه کار کنم؟؟!
(09-04-2015, 09:09 AM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]سلام!! من موقع اجرای بازی متال مینوسه loading to server بعدش مینوسه شما توانایی متصل شذن ندارید و نیمتونید تو رنک باشید باید چه کار کنم؟؟!

فعلا سرور های بازی در حال تعمیرات هستش یه چند روز دیگه تست کنید بعد بازی رو حتما برای استفاده از قابلیت های انلاین اپدیت کنیذ
با سلام به دوستان عزیز
دوستان من زمانی که یکی از دوال شوک ها رو روشن میکنم و پروفایل رو انتخاب میکنم و سپس میخوام دوال شوک 2 رو روشن کنم دیگه نمیشه رو همون پروفایل خودم ببرم دوال شام 2 رو و باید به عنوان مهمان ازش استفاده کنم.
چجوری باید دو تا دوال شوک رو روی یک پروفایل روشن کنم؟
ممنون