Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
گفت شاید....!!!
حالا این بازی هایی که گفتن کسی بازی میکنه یعنی شلوغ هست چون هنوز نگرفتم!!!
سلام خسته نباشین من میخواستم ps4 بخرم به نظرتون صبر کنم واسه این نسخه هایه جدید بیاد یا نه همین نسخه هایه معمولی رو بگیرم و یا صبر کنم نسخه اسلیم بیاد(و اینکه نسخه اسلیم کی میاد؟)
با تشکررر :D
(06-30-2015, 11:30 AM)reza.akbari نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشین من میخواستم ps4 بخرم به نظرتون صبر کنم واسه این نسخه هایه جدید بیاد یا نه همین نسخه هایه معمولی رو بگیرم و یا صبر کنم نسخه اسلیم بیاد(و اینکه نسخه اسلیم کی میاد؟)

به نظر من کلا صب کن هک بشه که اینم دور از واقعیته پس صب کن اسلیم بیاد که بازم ممکنه طول بکشه
پس یه راه بیشتر نداری اونم اینکه نسخه معمولی رو بخری...غیر از این راه که راه دیگه ای نیست.
آها چرا یه راه چهارمم هست اونم اینکه ایکس باکس بخری و حالشو ببری ولی خوب اونم هک نشده پس دیگه راهی نمیمونه.
آها چرا یک راه نهایی هم هست اونم اینکه...PC بخری
(06-30-2015, 11:30 AM)reza.akbari نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشین من میخواستم ps4 بخرم به نظرتون صبر کنم واسه این نسخه هایه جدید بیاد یا نه همین نسخه هایه معمولی رو بگیرم و یا صبر کنم نسخه اسلیم بیاد(و اینکه نسخه اسلیم کی میاد؟)

چرا شما اینا و اینقدر گیج میکنید اقا اگه میخوای بخری بخر برا بازی هم کرایه هست تعویض هم هست دیجیتالی با قیمت پایین هم هست اگه میخوای سری جدید بخری قیمت جدود 1700 تا 1800 تومنه واین نسخه افت قیمتش رو کرده

نسخه های جدید دو نوعه یکی سری جدید که یکم سبک تر شده و مصرف برقش کمتر شده و پوشش روی هارد هم مات هست و cuh-12 هست و قیمتش از نظر دلار هم با این سری cuh-11 یکیه وبراش باید یکم صبر کنی،اما شاید فروشنده ها این سری جدید رو گرون تر بدن ;)
یکیم نسخه یک ترابایتی که دوبرابر سری های قبلیه و برای اونایی که همزمان بازی های زیادی میخوان داشته باشن یا دیجیتالی بازی میگیرن این نسخه بهتره ولی برای ما که همون 500 گیگ کافیه!
نسخه اسلیم هم بعید میدونم بیاد چون از این اسلیم تر که دیگه نمیشه :P
حالا میل خودته میتونی صبر کنی cuh-12 بگیری ولی چندان فرقی نداره و شاید گرونتر هم باشه!
مشکل خرید بازی که ندارم فقط میگم اگه یه نسخه ای اسلیم یا اسلیم مانند بیاد که از این نسخه معمولی قوی تر باشه و بازی هارو با نرخ فریم بیشتر مثلا یا گرافیک بهتر نشون بده یه وقت حسرت نخوریم :(
(06-30-2015, 08:48 PM)reza.akbari نوشته است: [ -> ]مشکل خرید بازی که ندارم فقط میگم اگه یه نسخه ای اسلیم یا اسلیم مانند بیاد که از این نسخه معمولی قوی تر باشه و بازی هارو با نرخ فریم بیشتر مثلا یا گرافیک بهتر نشون بده یه وقت حسرت نخوریم :(

حسرت نخور 301 ، نوع جدید هم بیاد تو پردازش بازی هیچ فرقی نمیکنه بلکه وزنش و ... تغییر جزئی می‌کنند
(06-30-2015, 08:48 PM)reza.akbari نوشته است: [ -> ]مشکل خرید بازی که ندارم فقط میگم اگه یه نسخه ای اسلیم یا اسلیم مانند بیاد که از این نسخه معمولی قوی تر باشه و بازی هارو با نرخ فریم بیشتر مثلا یا گرافیک بهتر نشون بده یه وقت حسرت نخوریم :(

نگران نباش!
اگر بخوان اسلیم هم بدند ممکنه یکسری تغییرات جزئی ایجاد شه و مطمئن باش اونجوری هم ضرر نمی کنی!
به نظر هم نمیاد که اسلیم یا چیز دیگه ای در کار باشه(فعلا)
سلام دوستان میدونم این حرفم مسخره ولی این لود اول gtavطبیعیه یا نه چون یک ساعت صبر کردم 10درصد رفت یا اینکه باید اپدیتش کنم تا بیاد ممنون؟
طبیعیه اگه نمیخوای بازی رو انلاین بازی کنی اصلا نیاز به ابدیت نیست و راحت بازی کن ولی اگه انلاین میخوای باید ابدیت بشه که سرعت فوق العاده بالا میخواد(نیاز نیست)