Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
یه سوال اگه ریجن ها تو اجرا کردن بازی و سخت افزار تفاوتی با هم ندارن پس چرا قیمت هاشون متفاوته ؟
(06-10-2015, 12:45 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
(06-10-2015, 12:28 PM)arash.sony.ps4 نوشته است: [ -> ]افرادی که رشت زندگی میکنند جواب بدن لطفا
کسی تاریخ دقیق انتشار ارکهام نایت رو در فروشگاه گیم اور یا بقیه فروشگاه ها نمیدونه؟
اگه بازی گلد بشه یعنی ساخت بازی زودتر از زمانی که برای انتشار تعیین شده تموم بشه سایت گیم شارک میاره .
گیم اور هم چون یکی از نمایندگی های گیم شارکه میاره .
یعنی هر وقت گیم شارک اورد گیم اور هم میاره
ok :D

اقا ps4 من رجین 1 امریکا
اگه بازی رجین all باشه  باید اپدیت و dlc رو از اکانت رجین چند دانلود کنم؟؟
(06-10-2015, 12:52 PM)Amazing spidey نوشته است: [ -> ]یه سوال اگه ریجن ها تو اجرا کردن بازی و سخت افزار تفاوتی با هم ندارن پس چرا قیمت هاشون متفاوته ؟
به خاطر ناحیه بندی ریجن هاست که توسط سونی اعمال شده و به همین دلیل قیمت ها با هم تفاوت داره .
(06-10-2015, 12:59 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
(06-10-2015, 12:52 PM)Amazing spidey نوشته است: [ -> ]یه سوال اگه ریجن ها تو اجرا کردن بازی و سخت افزار تفاوتی با هم ندارن پس چرا قیمت هاشون متفاوته ؟
به خاطر ناحیه بندی ریجن هاست که توسط سونی اعمال شده و به همین دلیل قیمت ها با هم تفاوت داره .

شما ریجن دستگاهتون چیه ؟ الان هیچ مشکلی باهاش ندارید ؟
(06-10-2015, 01:01 PM)Amazing spidey نوشته است: [ -> ]

من خودم یک دارم رفیقم هم 3 داره .
هیچکدوم هم مشکلی نداریم .

(06-10-2015, 01:01 PM)Amazing spidey نوشته است: [ -> ]

من خودم یک دارم رفیقم هم 3 داره .
هیچکدوم هم مشکلی نداریم .
اقا ps4 من رجین 1 امریکا

جواب بدین لطفاااا
دوستان گل... به نظرتون تا هفته دیگه ps4 رو بخرم یا صبر کنم تا 1T بیاد بعد بگیرم... میترسم بگیرم ارزون شه حالم گرفته شه
(06-10-2015, 01:07 PM)arash.sony.ps4 نوشته است: [ -> ]اقا ps4 من رجین 1 امریکا

جواب بدین لطفاااا

برای ریجن all باید ریجن یک یا همون اکانت امریکا بسازید!
سلام من از كجا ميتونم بفهمم ريجن اكانتم چیه؟
به کشورتون ربط داره! اگر کشور اروپایی باشه ریجن دو هستش اگر قسمت امریکا باشه ریجنش یکه و اسیا هم فکر میکنم سه باشه :rolleyes: