Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(04-09-2015, 01:47 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
(04-09-2015, 09:41 AM)mahdikafshgar نوشته است: [ -> ]با خودم نشستم قشنگ فکر کردم.اول میخواستم xBOX 360 یا PS3 بخرم ولی کلی فکر کردم و آینده رو سنجیدم.به این فکر کردم که دو سال دیگه یه بازی خفن برای تمامی کنسول های بیاد ولی برای این دو کنسول که تقریبا قدیمی شدن و از چشم مرد و سازندگانشون دارن میافتن منتشر نمیشن!اونموقع من باید درد بازی کردنشون رو به دلم بزنم و پشیمون بشم که چرا همین موقع PS4 یا One رو انتخاب نکردم.
خب حق هم دارم پولم کمه برای خرید کنسول ها نسل جدید و قیمت بازیهاشونم بسیار گرونه.ولی بازم دارم سعی میکنم پولم رو بیشتر کنم و حداقل تا تابستون وایسم تا دست و بالم باز شه.حالا برام چندتا سوال پیش اومد:

-به نظرتون قیمت PS4 و بازی هاش تا تابستون پایین میاد؟در حد 1 تومن میشه؟بازی هاش چی؟
-PS4 تا حداقل 10 سال دیگه دووم داره؟
-از لحاظ قدرت PS4 بهتره یا ONE ؟

درود بر شما .
به نظر من انتخاب درستی دارید میکنید .
جواب سوال 1 : قیمت ps4 و بازیهاش به دلار بستگی داره . هر چی دلار پایین تر باشه قیمت هم پایین تره . اما من به شما اطمینان میدم که زیر 1 تومن نمیشه . 
جواب سوال 2 : حداقل 7- 8 سال و حداکثر تا 10 تا 12 سال هم شاید دووم بیاره .
جواب سوال 3 : این دو کنسول نسل هشت از لحاظ قدرت تقریبا شبیه به همن ولی PS4 یک مقدار کمی بهتره .
و از دیگر دلایل خوبیش میتونه کم دردسر بودنش باشه .
من خودم PS4 تابستون سال گذشته خریدم و خداییش هم راضیم .
اینجوری هم نیست که هر بار 200 تومن پول بازی بدید . من 10 تا بازی رو PS4 انجام دادم و فقط 2 تاش رو اصل خریدم .
دسته دو میخرم بازی میکنم بعدش میفروشم یک بازی دسته دو دیگه میخرم . ( برای خرید بازی های دسته دوم هم میتونید به یکی از مغازه های معتبر شهرتون مراجعه کنید ) و برای هر بازی شاید 10 تا 20 تومن هزینه کنی . ( منظور اینه که بازی که داشتی رو میفروشی بعد 10 - 20 تومن میزاری روش یک بازی دیگه میخری )
یک خوبیه دیگه برا PS4 اینه که به دلیل اینکه طرفداران بیشتری داره تو ایران بازی های دسته دومش خیلی راحت تر پیدا میشه نسبت به X ONE .
در کل نظر من اینه = PS4 بخر .
موفق باشید .
خیلی ممنون.پس حتما همین کار رو میکنم.خدا کنه پولم برسه بهش!
(04-10-2015, 07:30 PM)mahdikafshgar نوشته است: [ -> ]
(04-09-2015, 01:47 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
(04-09-2015, 09:41 AM)mahdikafshgar نوشته است: [ -> ]با خودم نشستم قشنگ فکر کردم.اول میخواستم xBOX 360 یا PS3 بخرم ولی کلی فکر کردم و آینده رو سنجیدم.به این فکر کردم که دو سال دیگه یه بازی خفن برای تمامی کنسول های بیاد ولی برای این دو کنسول که تقریبا قدیمی شدن و از چشم مرد و سازندگانشون دارن میافتن منتشر نمیشن!اونموقع من باید درد بازی کردنشون رو به دلم بزنم و پشیمون بشم که چرا همین موقع PS4 یا One رو انتخاب نکردم.
خب حق هم دارم پولم کمه برای خرید کنسول ها نسل جدید و قیمت بازیهاشونم بسیار گرونه.ولی بازم دارم سعی میکنم پولم رو بیشتر کنم و حداقل تا تابستون وایسم تا دست و بالم باز شه.حالا برام چندتا سوال پیش اومد:

-به نظرتون قیمت PS4 و بازی هاش تا تابستون پایین میاد؟در حد 1 تومن میشه؟بازی هاش چی؟
-PS4 تا حداقل 10 سال دیگه دووم داره؟
-از لحاظ قدرت PS4 بهتره یا ONE ؟

درود بر شما .
به نظر من انتخاب درستی دارید میکنید .
جواب سوال 1 : قیمت ps4 و بازیهاش به دلار بستگی داره . هر چی دلار پایین تر باشه قیمت هم پایین تره . اما من به شما اطمینان میدم که زیر 1 تومن نمیشه . 
جواب سوال 2 : حداقل 7- 8 سال و حداکثر تا 10 تا 12 سال هم شاید دووم بیاره .
جواب سوال 3 : این دو کنسول نسل هشت از لحاظ قدرت تقریبا شبیه به همن ولی PS4 یک مقدار کمی بهتره .
و از دیگر دلایل خوبیش میتونه کم دردسر بودنش باشه .
من خودم PS4 تابستون سال گذشته خریدم و خداییش هم راضیم .
اینجوری هم نیست که هر بار 200 تومن پول بازی بدید . من 10 تا بازی رو PS4 انجام دادم و فقط 2 تاش رو اصل خریدم .
دسته دو میخرم بازی میکنم بعدش میفروشم یک بازی دسته دو دیگه میخرم . ( برای خرید بازی های دسته دوم هم میتونید به یکی از مغازه های معتبر شهرتون مراجعه کنید ) و برای هر بازی شاید 10 تا 20 تومن هزینه کنی . ( منظور اینه که بازی که داشتی رو میفروشی بعد 10 - 20 تومن میزاری روش یک بازی دیگه میخری )
یک خوبیه دیگه برا PS4 اینه که به دلیل اینکه طرفداران بیشتری داره تو ایران بازی های دسته دومش خیلی راحت تر پیدا میشه نسبت به X ONE .
در کل نظر من اینه = PS4 بخر .
موفق باشید .
خیلی ممنون.پس حتما همین کار رو میکنم.خدا کنه پولم برسه بهش!
خواهش میکنم .
حتی اگه پولت هم نرسید وایسا تا تکمیل بشه ( چون ارزششو داره )
با سلام به دوستان
خواستم بپرسم که هدست گلد سونی با قیمت 350 هزار تومان به صرفه هست!!! فعلا برای ps3 می خوام ولی بعدش روی 4 ازش استفاده می کنم!!! به نظرتون ارزشش رو داره با این قیمت بخرم یا اینکه مورد بهتری رو سراغ دارید!
با تشکر
هدست گلد خوبه اگر می خوای حرفه ای بازی کنی
این جا خوبه از این جا بگیر قیمتشم خوبه پسر خوبی هم هستش
لینک
(04-10-2015, 10:31 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: [ -> ]با سلام به دوستان
خواستم بپرسم که هدست گلد سونی با قیمت 350 هزار تومان به صرفه هست!!! فعلا برای ps3 می خوام ولی بعدش روی 4 ازش استفاده می کنم!!! به نظرتون ارزشش رو داره با این قیمت بخرم یا اینکه مورد بهتری رو سراغ دارید!
با تشکر

این اقا قیمتش تقریبا همونه ولی مطمئن تره 
(04-10-2015, 11:04 PM)amir87 نوشته است: [ -> ]
با تشکر

این اقا قیمتش تقریبا همونه ولی مطمئن تره 

بحث مطمئن بودن نیست!! چون می خوام حضوری بخرم و از فروشگاه!! فقط خواستم ببینم هدست خوبیه  و به صرفه هست نسبت به قیمتش؟؟؟؟
با تشکر

بستگی به استفاده خودتون داره ...
من خودم شخصا این قیمت رو برای یک هدست ترجیه نمیدم ( پولمو جمع میکنم یک چیز مفید تر میخرم )
اگه برات ضروریه که حتما بخر و مطئنا ازش پشیمون نمیشی . همینجور که میدونی ظاهر خیلی زیبایی داره و به گیمر های حرفه ای خیلی میاد .
هر انتخابی که میکنی موفق باشی .
(04-10-2015, 11:16 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
با تشکر

من خودم شخصا این قیمت رو برای یک هدست ترجیه نمیدم ( پولمو جمع میکنم یک چیز مفید تر میخرم )
اگه برات ضروریه که حتما بخر و مطئنا ازش پشیمون نمیشی . همینجور که میدونی ظاهر خیلی زیبایی داره و به گیمر های حرفه ای خیلی میاد .

خودم به فکر خریدش هستم چون به کامپیوتر هم می خوام وصلش کنم اخه اسپیکر هام دیگه جواب گو نیست!!
با تشکر
(04-10-2015, 11:18 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: [ -> ]
(04-10-2015, 11:16 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
با تشکر

خودم به فکر خریدش هستم چون به کامپیوتر هم می خوام وصلش کنم اخه اسپیکر هام دیگه جواب گو نیست!!
با تشکر

به نظر من یک مقدار بیشتر بگرد ( منم برات میگردم ) تا فردا بهت میگم .
شاید یک چیز خوب یا قیمت مناسبتری پیدا کردیم .
با تشکر

من دیشب توپخونه رفتم اخرش 325 گیر اوردم  به نطر من این همه پول برا یه هدست ارزش نداره نخر