Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
B واسه پاییزه 2015
A واسه تابستون 2015
B ساختش جدید تره
ولی فرقی نمیکنه در کل
من  Rainbow رو با pc دانلود کردم بعد با psx انتقال دادم بعد 4.7 کیک اینا انتقال داد بعد شرو به نصب کرد بعد ارور داد ! دیگه هرچقد retry بدم نمیره بعد میگن اینو اگه از تو اتورج پاک کنم از لیست دانلود هم پاک میشه پس نمیتونم اینکارو کنم یکی گفت safe mode برم بعد database rebuild بزنم اکه اینکارو کنم درس میشه ؟ ترکیبی گرفتم اگه بپره از لیست دانلود دیگه نمیشه برش کردوند
(02-05-2016, 11:57 AM)Arshia.MR نوشته است: [ -> ]من  Rainbow رو با pc دانلود کردم بعد با psx انتقال دادم بعد 4.7 کیک اینا انتقال داد بعد شرو به نصب کرد بعد ارور داد ! دیگه هرچقد retry بدم نمیره بعد میگن اینو اگه از تو اتورج پاک کنم از لیست دانلود هم پاک میشه پس نمیتونم اینکارو کنم یکی گفت safe mode برم بعد database rebuild بزنم اکه اینکارو کنم کل بازی هایی که تو لیست دانلودم هست میپره ؟ ترکیبی گرفتم اگه بپره از لیست دانلود دیگه نمیشه برش کردوند

این روشی که گفتید برای باز کردن حجم هارد دستگاه هستش، و فکر کنم تمامی Cache ها رو پاک میکنه که نتیجش بالا رفتن سرعت دستگاه میشه
ارور رو کامل بگید.
یه راه هست خودم تست کردم.هردفعه ارور Cant download رو داد، تنظیمات اینترنت را روی دیفالت(بدون زدن پراکسی) بزارید و بزارید جداگونه در حد چند مگابایت دانلود بکنه.بعد دوباره IP proxy PSX رو بزنید و دوباره شروع بکنید به انتقال دیتا.
توی پنجره برنامه ببینید که مثل عکس موقعه انتقال دیتا نباید این قسمت خالی باشه و باید دیتای مربوطه درحال انتقال باشه
[تصویر:  5i4unoeuixrsyo7stcgs_thumb.png]
اقا صدای کنسول اگر زیاد باشه عادیه؟؟؟؟؟
مثله کولر
یه سوال دیگه من وقتی واچ داگز میخام انلاین بازی کنم بعد از 3 4 دیقه یه نفرو پیدا میکنه وقتی بازی شروع میشه میزنه game season no longer available ! بعد یه سری چیزا هم مینویسه
چکارش کنم؟؟؟میخام تروفی هاشو بگیرم Wall Wall
(02-05-2016, 05:15 PM)pedramdx نوشته است: [ -> ]اقا صدای کنسول اگر زیاد باشه عادیه؟؟؟؟؟
مثله کولر
یه سوال دیگه من وقتی واچ داگز میخام انلاین بازی کنم بعد از 3 4 دیقه یه نفرو پیدا میکنه وقتی بازی شروع میشه میزنه game season no longer available ! بعد یه سری چیزا هم مینویسه
چکارش کنم؟؟؟میخام تروفی هاشو بگیرم Wall Wall

صدای کنسول که عادیه
اون بخاطر پینگ بالای شما هستش.2 راه دارید
1.استفاده از کاهش پینگ، یا تماس گرفتن با سرویسی که اینترنت خودتون رو گرفتید و بگید برای گیمینگ میخواهید(اینو خودم شنیدم امتحان نکردم)
2.قطع کردن دسترسی تمامی دستگاهها به نت و دوباره درست کردن تنظیمات نتورک.
برای تنظیمات، همه ی گزینه ها رو بغیر از DNS بزارید روی Automatic
برای DNS این رو بزنید.
Primary:8.8.8.8
Secondary:8.8.4.4
شرمنده دوستان چطور رزولایشن بازی و فریم رو متوجه بشم؟
(02-05-2016, 05:34 PM)pedramdx نوشته است: [ -> ]شرمنده دوستان چطور رزولایشن بازی و فریم رو متوجه بشم؟

پشت بسته بازیهای ریجن 2 مینویسه.
انالیزهای مختلف مثل Digital foundry
(02-05-2016, 05:39 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(02-05-2016, 05:34 PM)pedramdx نوشته است: [ -> ]شرمنده دوستان چطور رزولایشن بازی و فریم رو متوجه بشم؟

نه مثلا الان اون بازی که داره اجرا میشه گوشش بزنه یه اینجور چیزی که fps رو هم زمان بگه
(02-05-2016, 05:45 PM)pedramdx نوشته است: [ -> ]
(02-05-2016, 05:39 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

نه مثلا الان اون بازی که داره اجرا میشه گوشش بزنه یه اینجور چیزی که fps رو هم زمان بگه

خیر همچین امکانی هنوز به وجود نیومده
خیلی ممنون بابت پاسخ گویی سریع اخرین سوال
واچ داگز رو حالت انلاین چقدر ترافیک میبره ؟
gta v چطور؟؟؟؟
هرکدوم که شد ؟؟؟ یه جا خوندم gta v ساعتی 700 مگ ولی فکر نکنم خیلیه 700 مگ