Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(04-30-2015, 11:35 AM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
(04-30-2015, 11:32 AM)mahdikafshgar نوشته است: [ -> ]
(04-30-2015, 11:29 AM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
(04-30-2015, 11:18 AM)mahdikafshgar نوشته است: [ -> ]
(04-30-2015, 11:17 AM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]با توضیحاتی که دوست خوبم مجید ارائه دادند متاسفانه نه .
به نظر من پولتو جمع کن یک تلویزیون خوب بخر بعدش کنسول رو بخر .
موفق باشید .
تلویزیون خوب که HD بخوره چندتومنه؟پایین ترین قیمت رو میتونی برام پیدا کنی؟ :@ :@ :@ :@
حداقل 1 تومن باید خرج کنی .
گروه تلویزیون digikala
از سمت راست میتونی اندازه و شرکت سازنده رو هم انتخاب کنی .
داداش این خوبه؟اندازش 22 اینچه و کیفیت Full HD

والا از روی کاغد که عالی به نظر میاد .
ولی به نظر من بهترین محصول با این قیمت .
بقیه سوالات در مورد تلویزیون هم تو خصوصی بپرس . اینجا سوالات درباره Playstation 4 .
خيلي هم عاليه داداش منم xvision دارم كيفيت عاليه گوش نكن اين حرفا رو كه بده و يك ميليون خرج كن و اينا با پونصد هم ميشه چيز خوب گرفت
(05-10-2015, 11:41 AM)r_dh نوشته است: [ -> ]سلام به همگی
من دو تا سوال دارم:
اول اینکه مشکلی برای آنلاین TLOU:R بوجود اومده؟ خیلی وقته که نه من و نه دوستام نمیتونیم وصل بشیم. راه حلی براش هست؟
سوال دوم:
من از روز اولی که GTA V رو گرفتم نتونستم آنلاین بزنم. همیشه این ارور رو بهم میده:
Rockstar servers are unavailable right now. please try again later

اما دوستام راحت میتونن وصل بشن. MTU و DNS هم تغییر دادم اما نشد. برای این راه حلی هست؟
ممنون

سلام بر شما . این مشکل هم برای من بود و من اینکارو کردم تا مشکلم حل بشه که در زیر میتونید بخونید .
کنسول رو بردارید برید خونه یکی از دوستان یا فامیلاتون که اینترنت دارند ( به غیر از شرکت خودتون ) یک بار کانکت بشید بعد راحت میتونید از خونه خودتون هم بازی کنید .
موفق باشید .
ممنون از راهنماییتون
با 3G وصل شدم درست شد اما بازم که با ADSL وصل میشم نمیشه

اما TLOU:R هنوز خرابه. گویا مشکل کلیه

یه سوال: میشه از شیلتر شکن تو ps4 استفاده کرد؟ اگه میشه چجوریه؟ فکرکنم اینجوری درست بشه
(05-11-2015, 07:58 PM)r_dh نوشته است: [ -> ]ممنون از راهنماییتون
با 3G وصل شدم درست شد اما بازم که با ADSL وصل میشم نمیشه

اما TLOU:R هنوز خرابه. گویا مشکل کلیه

یه سوال: میشه از شیلتر شکن تو ps4 استفاده کرد؟ اگه میشه چجوریه؟  فکرکنم اینجوری درست بشه

فک میکنم بشه . اما متاسفانه راه حلی ازش تو اینترنت پیدا نکردم .
دوستان من به یه مشکل برخوردم داشتم هاردلاین بازی می کردم یهو PSN قطع شد دیگه وصل نشد، هر وقت می خوام وصل شم یه ارور جدید میده یه بار میگه مشغول هستش PSN یه بار می گه مشکل از DNS هست یه بار می گه مشکل از کانکشن هستش، آخر نفهمیدم چه کنم ممنون می شم راهنماییم کنید اگر راه حل رو می دونین راستی من کم سر میزنم فروم ممنون میشم راه حل رو برام ایمیل کنید
Dirtydanc33r@gmail.com
(05-11-2015, 11:08 PM)Dirty_danc3r نوشته است: [ -> ]دوستان من به یه مشکل برخوردم داشتم هاردلاین بازی می کردم یهو PSN قطع شد دیگه وصل نشد، هر وقت می خوام وصل شم یه ارور جدید میده یه بار میگه مشغول هستش PSN یه بار می گه مشکل از DNS هست یه بار می گه مشکل از کانکشن هستش، آخر نفهمیدم چه کنم ممنون می شم راهنماییم کنید اگر راه حل رو می دونین راستی من کم سر میزنم فروم ممنون میشم راه حل رو برام ایمیل کنید
Dirtydanc33r@gmail.com

از این مشکلات زیاد پیش میاد متاسفانه که دلیل درست و حسابی هم نمیشه براش پیدا کرد .
یک بار از یک مودم و اینترنت دیگه ( به غیر از شرکت خودتون ) کانکن بشید اگه شد میتونید از اینترنت خودتون هم بازی کنید .
و مودم رو هم به کنسول وصل کنید بهتره .
تنها این راه حل به ذهنم میرسه . 
سلام خسته نباشید من یه مشکل تو بخش سرعت اینترنتم توی ps4 دارم من وقتی سرعتمو چک میکردم (با ps4 )سرعت سه مگ رو نشون میداد بعده مدتی مودمم خراب شد یه جدیدشو گرفتم (مدل TD-w8951ND)بعده مدتی سرعت به 2 بعدش به 1 رسید خلاصه انقدر پایین اومد که بعده دو هفته رو 50 کیلوبایت به پایین ثابت مونده اول فکر کردم قاعدتا مشکل از مودمه ولی وقتی رفتم تو فروم خارجی دنبال جواب دیدم خیلیا با سرعت چندین برابر در حد 20 مگ هم همین مشکلو داشتن مثلا رو xboxشون سرعت خوب بود ولی رو psشون مشکلی مشابهه من داشتن حالا خواستم بدونم کسی همچین مشکلی براش پیش اومده و اگه اره تونسته درستش کنه؟ ممکنه با تغییر چندتا از تنظیمات مودم سرعتو برگردوند؟
ممنون میشم جواب بدید
(05-16-2015, 05:10 AM)sinazaid نوشته است: [ -> ]سلام خسته نباشید من یه مشکل تو بخش سرعت اینترنتم توی ps4 دارم من وقتی سرعتمو چک میکردم (با ps4 )سرعت سه مگ رو نشون میداد بعده مدتی مودمم خراب شد یه جدیدشو گرفتم (مدل TD-w8951ND)بعده مدتی سرعت به 2 بعدش به 1 رسید خلاصه انقدر پایین اومد که بعده دو هفته رو 50 کیلوبایت به پایین ثابت مونده اول فکر کردم قاعدتا مشکل از مودمه ولی وقتی رفتم تو فروم خارجی دنبال جواب دیدم خیلیا با سرعت چندین برابر در حد 20 مگ هم همین مشکلو داشتن مثلا رو xboxشون سرعت خوب بود ولی رو psشون مشکلی مشابهه من داشتن حالا خواستم بدونم کسی همچین مشکلی براش پیش اومده و اگه اره تونسته درستش کنه؟ ممکنه با تغییر چندتا از تنظیمات مودم سرعتو برگردوند؟
ممنون میشم جواب بدید

درسته! اصولا کلا سرعت اینترنت با ps4 کمتر از سرعتش اینترنت با pc هستش! این چندوقته هم که برای فیلترینگ هوشمند انلاین بازی کردن خیلی سخت شده:| شما اگر میتونید (8.8.8.8و8.8.4.4) dns رو امتحان کنید ببینید روی سرعتش تاثیری میزاره یا نه! :-/
سلام ببخشید ی سوال داشتم درسته که میگن بهترین مدل ps4 حاضر دنیا ساخت خود ژاپنه (ریجن 2)
چون میگن همه ی ریجن ها رو چین میزنه ولی فقط ی مدل از ریجن دو رو ژاپن میزنه که بهترینه...و میگن فرقش با چینی ها اینه که دارای لنز قویتریه و  چون بنا بر این میذاریم که فعلا ps4 هک کامل نشه باید لنز دستگاه قویتر باشه سوال دومم اینه که وسیله ای ب نامPremium Connect n Charge Kit PS4 جدا ب قروش میرسه که لینکشو گذاشتم ایا این مطلب صحت داره که از کابل خود جعبه بهتره؟
https://westbazi.com/index.php?route=pro...uct_id=172
ممنون میشم سریع جواب بدید و با توضیح کامل
(05-16-2015, 03:23 PM)FARHAD_KHAFAN نوشته است: [ -> ]سلام ببخشید ی سوال داشتم درسته که میگن بهترین مدل ps4 حاضر دنیا ساخت خود ژاپنه (ریجن 2)
چون میگن همه ی ریجن ها رو چین میزنه ولی فقط ی مدل از ریجن دو رو ژاپن میزنه که بهترینه...و میگن فرقش با چینی ها اینه که دارای لنز قویتریه و  چون بنا بر این میذاریم که فعلا ps4 هک کامل نشه باید لنز دستگاه قویتر باشه سوال دومم اینه که وسیله ای ب نامPremium Connect n Charge Kit PS4 جدا ب قروش میرسه که لینکشو گذاشتم ایا این مطلب صحت داره که از کابل خود جعبه بهتره؟
https://westbazi.com/index.php?route=pro...uct_id=172
ممنون میشم سریع جواب بدید و با توضیح کامل

با سلام .
جواب سوال اولتون : ریجن ها هیچ فرقی با یک دیگر ندارند ! نه سخت افزاری و نه نرم افزاری . کسی هم که گفته همه رو چین میزنه اشتباه گفته . ریجن 1 ساخت آمریکا و ریجن 2 ساخت اروپا و ژاپن . ریجن 3 هم چین میزنه . هیچ فرقی هم باهم ندارند .

جواب سوال 2 : اینی هم که میگن بهتره ممکنه درست باشه . اما فک نمیکنم فرق چندانی داشته باشه . بنده از همون کابل داخل جعبه استفاده میکنم . خیلی هم راضیم .