Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(05-21-2015, 01:17 PM)reza gamer نوشته است: [ -> ]دوستم ریجن 2 داره میگه به من تو ریجن1 بگیر نمیدونم واس چی میگه؟ بین ریجن 1 و 2 کدوم خوبه؟

هیچ فرقی  بینشون نیست ;)
دوستان اگه توضیحی دارند همینطوری بگن . خواهشا لینک از منابع فارسی زبان نزارید .

اگه میشه یه مانیتور دست دوم که برای PS4 خوب باشه  و قیمت زیاد بالایی هم نداشته باشه بهم معرفی کنید [تصویر:  nau.gif] [تصویر:  nau.gif]
دلیلش رو هم که خودتون میدونید.بازی های امروزی رو نمیشه جلو خانواده بازی کرد [تصویر:  wink.png] [تصویر:  wink.png]
(05-21-2015, 01:40 PM)just run نوشته است: [ -> ]سلام 

اگه میشه یه مانیتور دست دوم که برای PS4 خوب باشه  و قیمت زیاد بالایی هم نداشته باشه بهم معرفی کنید [تصویر:  nau.gif] [تصویر:  nau.gif]
دلیلش رو هم که خودتون میدونید.بازی های امروزی رو نمیشه جلو خانواده بازی کرد [تصویر:  wink.png] [تصویر:  wink.png]

به نظر من سوالتون اصلا جالب نیست .
ما از کجا تلویزیون دسته دوم پیدا کنیم ؟
(05-21-2015, 01:17 PM)reza gamer نوشته است: [ -> ]دوستم ریجن 2 داره میگه به من تو ریجن1 بگیر نمیدونم واس چی میگه؟ بین ریجن 1 و 2 کدوم خوبه؟

من شنیدم گیفت کارد برای ریجن 2 باید به پوند باشه!!!!و مال ریجن 1 باید دلار باشه!!!!!!
و گیفت کارد پوند هم تو ایران راحت گیر نمیاد!!!!!!!
.
.
.
فرق دیگشونم سر قیمتشون هست!!!!!!!!
ریجن 1 ارزون تره!!!!!!!
(05-21-2015, 02:01 PM)sajad habibi نوشته است: [ -> ]

من شنیدم گیفت کارد برای ریجن 2 باید به پوند باشه!!!!و مال ریجن 1 باید دلار باشه!!!!!!
.
.
.
ریجن 1 ارزون تره!!!!!!!

در مورد گیفت حرفتون درست بود .
اما قیمت ریجن 1 از همه گرون تره .
(05-21-2015, 01:40 PM)just run نوشته است: [ -> ]سلام 

اونش قیمت دقیقی نداره تو شیپور و دیوار بگرد یه سری هم به سمساری ها بزن جون اصلا نمیشه اینجوری نظر داد
سلام دوستان تصمیم دارم تا اخر این ماه یه ps4 بخرم وارد نسل هشتم بشم
میخواستم بپرسم بنظر شما کدوم ریجن بگیرم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بله میدونم ریجن ها فرقی ندارن ولی خب با توجه کشور خودمون بگید کدوم بهتره و اگر شد فرق هاشو بگید
[تصویر:  ps4-system-imageblock-us-13jun14?%24TwoColumn_Image%24]
(05-21-2015, 05:00 PM)game.ps4 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان تصمیم دارم تا اخر این ماه یه ps4 بخرم وارد نسل هشتم بشم
میخواستم بپرسم بنظر شما کدوم ریجن بگیرم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بله میدونم ریجن ها فرقی ندارن ولی خب با توجه کشور خودمون بگید کدوم بهتره و اگر شد فرق هاشو بگید
هیچ فرق خاصی ندارن ولی بازار خرید و فروش ریجن 1 بیشتره  و کلا مردم بیشتر دوسش دارمن (بدون دلیل خاص ) 

خواستی بخری هم از اینجا بخر به قیمت هاش نگاه کن میفهمی چرا 
دفتر بازرگانی آلانه ( واردات و پخش کنسول پلی استیشن و لوازم جانبی و بازی و.. زیر قیمت بازار ایران)
(05-21-2015, 05:00 PM)game.ps4 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان تصمیم دارم تا اخر این ماه یه ps4 بخرم وارد نسل هشتم بشم

ریجن 1!!!!!!!!!!!
به خاطر استور پلی استیشن!!!!!!!!!

(05-21-2015, 02:04 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
(05-21-2015, 02:01 PM)sajad habibi نوشته است: [ -> ]

.
.
.
ریجن 1 ارزون تره!!!!!!!

در مورد گیفت حرفتون درست بود .
اما قیمت ریجن 1 از همه گرون تره .
اون زمان که ما خریدیم ریجن 1 ارزون تر بود!!!!!!!!!