Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(06-23-2015, 09:30 PM)AMG نوشته است: [ -> ]دوستان فکر کنم قبلا پرسیدن ولی گشتم پیدا نشدش سوال... برای اینکه دسته رو شارژ کنیم باید دستگاه رو چه حالتی باشه؟

حالت rest mode که led دستگاه نارنجی رنگه
(06-23-2015, 09:30 PM)AMG نوشته است: [ -> ]دوستان فکر کنم قبلا پرسیدن ولی گشتم پیدا نشدش سوال... برای اینکه دسته رو شارژ کنیم باید دستگاه رو چه حالتی باشه؟

استند بای و یا رست مود!
ولی اگه روی این دو حالت باشه برق بره کنسول هم داغون میشه!!!!!
پیشنهاد من اینه که یا از دستگاه های شارژ استفاده کنید یا مثل من با کامپیوتر!
(06-23-2015, 09:39 PM)Jon Snow نوشته است: [ -> ]

استند بای و یا رست مود!

مشکلی پیش نمیاد به کامپیوتر وصل کنم؟( شاید احمقانه به نظر بیاد ولی نگران ام)

استند بای و یا رست مود!

مطمئن هستید دستگاه آسیب میبینه ؟
 من فکر نمیکنم آسیبی ببینه
(06-23-2015, 09:46 PM)AMG نوشته است: [ -> ]

استند بای و یا رست مود!

مشکلی پیش نمیاد به کامپیوتر وصل کنم؟( شاید احمقانه به نظر بیاد ولی نگران ام)
فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد:| ولی مطمئن نیستم!
من که میگیرم با شارژر سامسونگ شارژش میکنم:| میزنم تو برق=))
(06-23-2015, 09:55 PM)Mehrshad.77 نوشته است: [ -> ]

استند بای و یا رست مود!

مطمئن هستید دستگاه آسیب میبینه ؟
 من فکر نمیکنم آسیبی ببینه
برای بار اول ممکنه آسیبی نبینه ولی در صورت تکرار باید با کنسول بای بای کنین  :دی
من تا الآن 3 تا بازی ps4 رو تموم کردم
1.واچ داگز و از این بازی خیلی خوشم اومد
2.اینفیمس ss و از این بازی زیاد خوشم نیومد و بنظرم محیط بازی کسل کننده بود
3.لست آف آُس و این بازی بنظرم عالی بود و خیلی خوشم اومد
الآنم تلو رو دارم حالا باتوجه به سلیقه من و قیمت این بازی،چه بازی رو پیشنهاد میکنید برای تعویض؟
ممنون میشم جواب بدید. [تصویر:  heart.png]

سلام دوستان
یه سوال دیگه:وقتی کنسول رو حالت رست مد(استندبای) هست وقتی که دسته شارژ شد چطور باید کنسول رو خاموش کرد؟باید روشنش کرد بعد شات داون یا از همون حالت میشه خاموش کرد
روش من اینه چند ثانیه پاور رو نگه میدارم تا خودش خاموش بشه اینجوری مشکلی پیش میاد؟
(06-24-2015, 02:27 AM)ps 4 ever نوشته است: [ -> ]من تا الآن 3 تا بازی ps4 رو تموم کردم
1.واچ داگز و از این بازی خیلی خوشم اومد
2.اینفیمس ss و از این بازی زیاد خوشم نیومد و بنظرم محیط بازی کسل کننده بود
3.لست آف آُس و این بازی بنظرم عالی بود و خیلی خوشم اومد
الآنم تلو رو دارم حالا باتوجه به سلیقه من و قیمت این بازی،چه بازی رو پیشنهاد میکنید برای تعویض؟
ممنون میشم جواب بدید. [تصویر:  heart.png]

سلام دوستان
یه سوال دیگه:وقتی کنسول رو حالت رست مد(استندبای) هست وقتی که دسته شارژ شد چطور باید کنسول رو خاموش کرد؟باید روشنش کرد بعد شات داون یا از همون حالت میشه خاموش کرد
روش من اینه چند ثانیه پاور رو نگه میدارم تا خودش خاموش بشه اینجوری مشکلی پیش میاد؟
پست های قبلی رو بخونید!!!!!!
پیشنهادمون اینه که اصا از رست مود استفاده نکنید!!!!
دوستان بنده میتونم با 256 مخابرات که تو یکی از تست های پینگ, پینگ حدود 350 رو داد bf4 و gta v رو انلاین بازی کنیم؟
حدوده لگش هم لطف کنید بگید
راستی بنده infamous second son رو برای ps4 دارم,اگه دوستی خواست با قیمت توافقی میفروشم و با bf4 یا gta v هم تعویض دارم که سر قیمت این هم توافق میکنیم.اگه کسی مایل بود پ.خ بده
(06-24-2015, 03:27 AM)Mahdi Ra نوشته است: [ -> ]دوستان بنده میتونم با 256 مخابرات که تو یکی از تست های پینگ, پینگ حدود 350 رو داد bf4 و gta v رو انلاین بازی کنیم؟
حدوده لگش هم لطف کنید بگید
راستی بنده infamous second son رو برای ps4 دارم,اگه دوستی خواست با قیمت توافقی میفروشم و با bf4 یا gta v هم تعویض دارم که سر قیمت این هم توافق میکنیم.اگه کسی مایل بود پ.خ بده

فک نکنم اصلا بتونین انلاین بزنین با پینگ بالای 200 خیلی سخته
در ضمن برای خرید و فروش بازی بخش بازارچه وجود داره