Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان من تا حالا چهار  بار تو دوتا کنسول امتحان کردم تا پلاس رایگان بگیرم اما ازم ppal یا کردیت کارت میخواد.یعنی دیگه نمیشه از این روش استفاده کرد؟اصلا کردیت کارت چی هست؟
(09-10-2015, 07:37 PM)تیمور نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من تا حالا چهار  بار تو دوتا کنسول امتحان کردم تا پلاس رایگان بگیرم اما ازم ppal یا کردیت کارت میخواد.یعنی دیگه نمیشه از این روش استفاده کرد؟اصلا کردیت کارت چی هست؟
یعنی باید شماره حساب بانکیت تو psn خودت فعال باشه که تو ایران امکان نداره کردیت کارتم همون کارت عابر بانک خودمونه ولی چون تو کشورای طرف قرار داد با سونی ایران نیست نمیشه یعنی باید از خیرش گذشت
اقا psn plus رو نمیشه اشتراکی خرید؟
(09-10-2015, 08:31 PM)AMG نوشته است: [ -> ]اقا psn plus رو نمیشه اشتراکی خرید؟

میشه دو نفری بگیرید ولی احتمال بن شدن کمه ولی هست
سلام،دوستان از کجا می تونم بفهمم اگر به استور برم بازیم قفل می شه؟
(09-10-2015, 08:31 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]
(09-10-2015, 08:31 PM)AMG نوشته است: [ -> ]اقا psn plus رو نمیشه اشتراکی خرید؟

میشه دو نفری بگیرید ولی احتمال بن شدن کمه ولی هست

مگه خلاف قوانینه؟
دوستان
از پلاس ژاپن دیگه نمیشه استفاده کرد! دیگه صحبتی راجع بهش نکنید! چند ارسال پاک شدن!
اگر کسی سوالی پرسید و کسی جواب اون سوال رو داد نفر بعدی نیاد دوباره اون سوال رو جواب بده! همچنین از جوابتون مطمئن باشید و بعدش بنویسید
در صورتی که مطمئن هستید جواب داده شده غلط هستش گزارش کنید تا رسیدگی بشه
باتشکر :blush:
سلام دوستان. میخواستم این چندروزه ps4 بگیرم قیمت ریجن 3 با یه بازی 1280 هست. خوبه به نظرتون? یا ریجن 3 خوب نیس? ممنون میشم جواب بدید.
(09-10-2015, 08:52 PM)pejmanr نوشته است: [ -> ]سلام دوستان. میخواستم این چندروزه ps4 بگیرم قیمت ریجن 3 با یه بازی 1280 هست. خوبه به نظرتون? یا ریجن 3 خوب نیس? ممنون میشم جواب بدید.

تفاوت ریجن ها در کدی هست که روی مادربورد کنسول زدن البته ریجن 3 دکمه تاییدش ضربدر نیست و دایره است البته میتونید تغییرس بدید
ای باو تا ماخریدیم این روشو ورداشتن واس پلاس.پس میشه لطفا یه سایت معتبر یا یع مغازه واس خرید پلاس معرفی کنید.بعد دوستان اکانت امریکا دو روز میزاره انلاین بازی کنی؟