Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.
بنده به یه مشکل جدی برخوردم لطفا کمک کنید.
من رمز اکانتم رو یادم رفته و همچنین تاریخ تولد دقیق رو هم یادم نیست چی زدم چیکار کنم؟
از این روش هم کمک گرفتم ولی کار نکرد متاسفانه.
لینک
(02-23-2017, 04:23 PM)Ary_Ary نوشته است: [ -> ]
(02-23-2017, 01:49 PM)leftovers نوشته است: [ -> ]
(02-22-2017, 01:55 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: [ -> ]
(02-22-2017, 12:05 AM)leftovers نوشته است: [ -> ]سلام.میشه بگید چطوری روی usb فیلم بریزم که ps4 پخش کنه؟باید داخل پوشه باشه؟یا نه.. Wall
یه پوشه باز کن اسمشو بزار movie و فیلم هاتو بریز رو اون،  بعد برنامه media player رو برا ps4 دانلود کن و از فیلمت لذت ببر

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

سلام..درستش کردم و درستش اینه
باید یه پوشه درست کنیم بنام VIDEO اونم با حروف بزرگ..
نه توی هر پوشه ای با هر اسمی بریزین مشکلی نداره و پخش میشه البته من که کلا نمیتونم با کنسول ویدئو پخش کنم نمیدونم چه مشکلی داره کنسولم-_-
اسم فایل باید حتما movie باشه
خودم امتحان کردم که میگم

(02-23-2017, 05:39 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: [ -> ]
(02-23-2017, 04:23 PM)Ary_Ary نوشته است: [ -> ]
(02-23-2017, 01:49 PM)leftovers نوشته است: [ -> ]
(02-22-2017, 01:55 PM)Amir_hosein_ShN نوشته است: [ -> ]
(02-22-2017, 12:05 AM)leftovers نوشته است: [ -> ]سلام.میشه بگید چطوری روی usb فیلم بریزم که ps4 پخش کنه؟باید داخل پوشه باشه؟یا نه.. Wall
یه پوشه باز کن اسمشو بزار movie و فیلم هاتو بریز رو اون،  بعد برنامه media player رو برا ps4 دانلود کن و از فیلمت لذت ببر

سلام..درستش کردم و درستش اینه
باید یه پوشه درست کنیم بنام VIDEO اونم با حروف بزرگ..
نه توی هر پوشه ای با هر اسمی بریزین مشکلی نداره و پخش میشه البته من که کلا نمیتونم با کنسول ویدئو پخش کنم نمیدونم چه مشکلی داره کنسولم-_-
اسم فایل باید حتما movie باشه
خودم امتحان کردم که میگم

خب منم توی یه پوشه‌ی دیگه با اسم متفاوت ریختم و شناسایی کرد :|
سلام من قبلا خیلی راحت از برنامه psx download helper استفاده میکردم ولی بعد از اپدیت اخر سونی دیگه نمیتونم از این برنامه استفاده کنم و کنسول اصلا ای پی نمیگیره dns رو هم تغییر دادم ولی هیچ فرقی نکرد کسی راه حلی داره؟کسی دیگه با این مشکل مواجه شده؟؟؟
من رمز اکانتم رو یادم رفته.
تاریخ تولد هم یادم نیست چه زدم.
حالا چه کار کنم؟
کسی اگ راه حلی بلده خواهشا بگه.
(02-23-2017, 06:56 PM)farid-ab نوشته است: [ -> ]سلام من قبلا خیلی راحت از برنامه psx download helper استفاده میکردم ولی بعد از اپدیت اخر سونی دیگه نمیتونم از این برنامه استفاده کنم و کنسول اصلا ای پی نمیگیره dns رو هم تغییر دادم ولی هیچ فرقی نکرد کسی راه حلی داره؟کسی دیگه با این مشکل مواجه شده؟؟؟

قبل از هرچیز مطمئن بشید که فایروال pcتون خاموش باشه، بیشتر مشکلات وصل نشدن بخاطر همین میتونه باشه. برای خاموش کردن فایروال به control panel برید، وارد windows firewall بشید، از پنجره سمت چپ گزینه turn windows firewall on or off رو بزنید و تمامی گزینه های آخر رو بزنید تا خاموش بشوند

(02-24-2017, 03:39 PM)Like A HERO نوشته است: [ -> ]من رمز اکانتم رو یادم رفته.
حالا چه کار کنم؟

فکر کنم تنها راه حل ارتباط برقرار کردن با ساپورت سونی هستش تا بتونه مشکلتون رو درست بکنه
https://www.playstation.com/en-gb/get-help/contact-us/
(02-24-2017, 03:43 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(02-23-2017, 06:56 PM)farid-ab نوشته است: [ -> ]سلام من قبلا خیلی راحت از برنامه psx download helper استفاده میکردم ولی بعد از اپدیت اخر سونی دیگه نمیتونم از این برنامه استفاده کنم و کنسول اصلا ای پی نمیگیره dns رو هم تغییر دادم ولی هیچ فرقی نکرد کسی راه حلی داره؟کسی دیگه با این مشکل مواجه شده؟؟؟

قبل از هرچیز مطمئن بشید که فایروال pcتون خاموش باشه، بیشتر مشکلات وصل نشدن بخاطر همین میتونه باشه. برای خاموش کردن فایروال به control panel برید، وارد windows firewall بشید، از پنجره سمت چپ گزینه turn windows firewall on or off رو بزنید و تمامی گزینه های آخر رو بزنید تا خاموش بشوند

(02-24-2017, 03:39 PM)Like A HERO نوشته است: [ -> ]من رمز اکانتم رو یادم رفته.
حالا چه کار کنم؟

فکر کنم تنها راه حل ارتباط برقرار کردن با ساپورت سونی هستش تا بتونه مشکلتون رو درست بکنه
https://www.playstation.com/en-gb/get-help/contact-us/

سلام.بهشون ایمیل زدم به نظرتون چند وقت دیگه جواب میدن؟
سلام و درود.
دوستان جدیدا وقتی میرم تو بازی یه صدای عجیبی از داخلش میاد(چق مانند)?تو زمان های نامشخص این صدا میاد،مشکل از کجاست؟ سوال بعد این که تو بازی کالاف اینفینیت که دیسکیه لگ دارم؟تازه این مشکل پیش اومده ایا مشکل از بازیه یا لنز بلوری؟چون احساس میکنم بلوری مثل قبل صدا نمیده.ممنون میشم جواب بدید.
دوستان یه سوال. کنسول توانایی اجرای فایل mkv رو داره؟ من فرمت رایجی مث mkv و بعضی از فایل های mp4 رو نمیتونم اجرا کنم ولی vob که اونقدرا رایج هم نیست براحتی اجرا میشه. کسی میدونه مشکل چیه؟

Sent from my HTC M8Sw using Tapatalk
سلام مشکل فوری دارم که حل شه 
وقتی به اینترنت وصل میشم وارد psn نمیشه اکانتم و میگه حتما باید رمز عوض شه و برای عوض شدن رمز باید حتما با ایمیلی که سونی میرسته رمز رو عوض کنم ولی هیچ رمزی نمیفرسته چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////