Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من جدیدا قسمت پاور
تم
notifiction
میرم خیلی کند میره بعضی وقتا هم نمیره
مشکل چیه؟
(10-01-2015, 01:17 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]من جدیدا قسمت پاور
تم
notifiction
میرم خیلی کند میره بعضی وقتا هم نمیره
مشکل چیه؟

کلا این مشکل فکر کنم برای همه هست!  از جمله خودم و دلیلش هم اینه که حافظه ای که برای داشبورد اختصاص داده شده کم هستش!

(10-01-2015, 01:07 PM)game.ps4 نوشته است: [ -> ]بروز رسانی ۳٫۰۰ اومده من نمیخوام کنسولمو آپدیت کنم تو کجای تنظیمات برم وقتی به نت کنسول وصل میشه اوتماتیک آپدیت نشه ؟؟؟

بعدش بازی که میخوام آپدیت کنم حتما باید داشتپورد کنسول تا اخرین ورژن بروزرسانی کنم؟؟؟

سلام اینجا برید و بعدش تنظیماتش رو خاموش کنید.
System > Automatic Downloads and Uploads

برای اپدیت هم فقط اخریش رو دانلود کنید کافیه!
سلام اگه از سایت 7ss4.ir بازی دیجیتالی اکبند کانادا بگیرم و بعد هارد دستگاهم پر شه و پاک کنم میتونم دوباره از تو لایبری بزنم دان شه یا نه پریده؟
لطفا کسی که خریده و امتحان کرده جواب بده
ممنون
سلام ps now دقیقا چیه؟ چجوری میشه ازش بازی گرفت؟
به سوالات قبلیمم اگه کسی بلده جواب بده
(10-01-2015, 07:00 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]سلام ps now دقیقا چیه؟ چجوری میشه ازش بازی گرفت؟
به سوالات قبلیمم اگه کسی بلده جواب بده

سلام ps now همون پشتیبانی از بازی های نسل قبل هست باید ماهانه پولی برای هر بازی نسل هفتی که میخواهید بدید و با کمک اینترنت پر سرعت واقعی با پینگ زیر 100 و بدون تایم اوت و تلویزیون هوشمند سامسونگ میتونید بازی اجرا کنید اما برای ما ایرانی ها به علت محدود ها مقدور نیست.
اما سوال قبلی بله اگر اکانت اکبند بگیری میتونید انجام بدید.
موفق باشید
سلام دوستان عزیز یه سوال مهم داشتم
من تازه ps4 خریدم و وقتی اومدم خونه از جعبه در آوردم تکونش دادم دیدم صدا میده انگار یه قطعه کوچیک توش وله توش یه چی صدا میده.تو رو خدا زودتر کمکم کنید بگید این مشکل رو هم شما دارید ماله ps4 های دیگه هم هست یا فقط ماله من اینجوریه و یعنی خرابه.قضیه چیه؟؟ میشه لطفا زودتر جوابم رو بدید؟؟ ممنون میشم
(10-05-2015, 12:12 PM)mohammadarthas نوشته است: [ -> ]سلام دوستان عزیز یه سوال مهم داشتم
من تازه ps4 خریدم و وقتی اومدم خونه از جعبه در آوردم تکونش دادم دیدم صدا میده انگار یه قطعه کوچیک توش وله توش یه چی صدا میده.تو رو خدا زودتر کمکم کنید بگید این مشکل رو هم شما دارید ماله ps4 های دیگه هم هست یا فقط ماله من اینجوریه و یعنی خرابه.قضیه چیه؟؟ میشه لطفا زودتر جوابم رو بدید؟؟ ممنون میشم

حالا بزنش به برق و تست کن بعد نگران شو
به احتمال قوی مثل خیلیای دیگه مشکلت از لنز دستگاه باشه که در اثر جابجایی لق شده
اگه بازیا رو اجرا نکرد بدون مشکل همینه
سلام
میخواستم بدونم اگه بخوام god of war 3 رو بفروشم،چقدر بفروشم خوبه؟
نمیدوستم سوالمو کجا بپرسم شرمنده
سلام یک سوال اگه از هفت سنگ بازی دیجیتالی اکبند کانادا بگیرم و بازی رو روی اکانت اصلیم پرایمری کنم چطوری میتونم این بازی رو با یکی دیگه از دوستام هم شیر کنم؟
(10-05-2015, 05:11 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]سلام یک سوال اگه از هفت سنگ بازی دیجیتالی اکبند کانادا بگیرم و بازی رو روی اکانت اصلیم پرایمری کنم چطوری میتونم این بازی رو با یکی دیگه از دوستام هم شیر کنم؟

سلام نمیشه! وقتی شما روی اکانتت اکتیو پرایمری میکنی میشی ظرفیت دو! تنها کاری که میشه اینه که اکانت ور بدی به دوستت!
یا اینکه خودت روظرفیت یک (افلاین بکنی ) و دوستت رو ظرفیت دو که بعدش یه اکانت ظرفیت سه هم برات میمونه