Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اقا من میخام کنسول بخرم ممکن هست که ایکس باکس کپی خور بشه یا پلی 4 ؟؟؟

یه سوال درمورد region داشتم قضیش چی هست؟؟؟
(09-25-2015, 07:30 PM)Son of Rome نوشته است: [ -> ]اقا من میخام کنسول بخرم ممکن هست که ایکس باکس کپی خور بشه یا پلی 4 ؟؟؟

یه سوال درمورد region داشتم قضیش چی هست؟؟؟

هیچی مشخص نیست بذار خیالتون راحت کنم تو این نسل ما شاهد هک نخواهیم بود اگر هم بشه اخر نسل اتفاق میافته که باید پنج سال صبر کنید.
ریجن ها هیچ فرقی باهم ندارند فقط تو قیمت ها اختلاف دارند پس هر کدوم ارزون تر هستند خریداری کنید فقط ریجن 3 تو منو جای دکمه تایید ضرب در با دایره هست همین
موفق باشید
سلام
من میخواستم بدونم سرعت فن کنسول به حجم بازی ربط داره؟
مثلا last of us که پنجاه گیگ حجم داره سریع صدای فن در میاد ولی بعد بازی کردن،driveclub که حجمش هفده گیگه میذارم و صدای فن تقریبا کمتر میشه
ممنون
(09-25-2015, 09:48 PM)Ps4_ĝàm3ř نوشته است: [ -> ]سلام
من میخواستم بدونم سرعت فن کنسول به حجم بازی ربط داره؟
مثلا last of us که پنجاه گیگ حجم داره سریع صدای فن در میاد ولی بعد بازی کردن،driveclub که حجمش هفده گیگه میذارم و صدای فن تقریبا کمتر میشه
ممنون

بله 
نگران نباشید مشکلی برای کنسولتون پیش نمییاد
(09-17-2015, 08:12 PM)mahdi.ps4 نوشته است: [ -> ]دوستان فرق بین headset stererio gold wierless با headset sterio gold wierles 2.0 چیه؟

خواهشن یکی بگه
(09-25-2015, 10:55 PM)mahdi.ps4 نوشته است: [ -> ]
(09-17-2015, 08:12 PM)mahdi.ps4 نوشته است: [ -> ]دوستان فرق بین headset stererio gold wierless با headset sterio gold wierles 2.0 چیه؟

خواهشن یکی بگه

سلام این لینک رو مطالعه کنید

خواهشن یکی بگه

خواهشن یکی بگه

اول بگم یکی جواب بده لطفا!!!

میخواستم بدونم میشه به سایت کنسولفا اعتماد کرد یا نه ؟! 2 روزه حیرون جوابم. :(
(09-26-2015, 11:35 AM)Sheytoonak نوشته است: [ -> ]اول بگم یکی جواب بده لطفا!!!

خب دوستان لابد خرید نکردن تا بتونن جواب درستی بدن.
ولی طبق اوازه ای که به در کرده (بعضی از دوستانم میگن خیلی خوبه(تو مدرسه) ولی باز هم مطمئن نیستم) احتمالا مطمئن باشه.
(09-26-2015, 02:35 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]

ولی طبق اوازه ای که به در کرده (بعضی از دوستانم میگن خیلی خوبه(تو مدرسه) ولی باز هم مطمئن نیستم) احتمالا مطمئن باشه.
اصلا و به هیچ عنوان به فروشگاه های مجازی اطمینان نکنید(بیشتر از 500 تومن منظورمه)چون واقعا مطمئن نیستن و اگه مشکلی چیزی پیش بیاد دوندگی زیاد داره(هر چند دیگه برگشت داده نمیشه)
(09-26-2015, 02:42 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است: [ -> ]
(09-26-2015, 02:35 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]

اصلا و به هیچ عنوان به فروشگاه های مجازی اطمینان نکنید(بیشتر از 500 تومن منظورمه)چون واقعا مطمئن نیستن و اگه مشکلی چیزی پیش بیاد دوندگی زیاد داره(هر چند دیگه برگشت داده نمیشه)

علی جان دقت کنید کنسولفا سایت فروش بازی های دیجیتالی هست نه ارجینال.
بازی های ظرفیت اول و دوم و سوم داره‌.
بنده هم گفتم که مطمئن نیستم زیاد معتبر باشه چون اون نماد اطمینان رو ندیدم توی سایت ولی دوستانم میگن معتبره‌.
درکل از سایت هایی خرید کنید (چه گیم چه لباس چه ..) که نماد اطمینان داشته باشند.