Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(09-04-2015, 07:07 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]
(09-04-2015, 06:57 PM)ehsas1 نوشته است: [ -> ]دوستان یه سوال.سایت کنسولفا میگه چون ترانزیتی میاریم قیمتامون اروزنه.رفیت 2 رو 70 و ظرفیت 3 رو 30 میده.کسی تا حالا خرید داشته ازین سایت؟
اگه سایت معتبری برا فروش بازی دیجیتالی دارین معرفی کنین.ممنون

من خودم از سایت زیر نخریدم ولی دوستمون amir hiden خریده مطمینه البته ظرفیت 2 و اکانت کانادا
داداش میگه اکانت آمریکا هست ولی کاملا قانونی خریده میشه.دلیل ارزونیشم اینه که میگه خودشون ازون طرف خریدن میارن اینطرف میفروشن.کانادا نداره فک کنم.کانادا خوبه؟چرا؟
(09-04-2015, 07:15 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است: [ -> ]
(09-04-2015, 06:57 PM)ehsas1 نوشته است: [ -> ]دوستان یه سوال.سایت کنسولفا میگه چون ترانزیتی میاریم قیمتامون اروزنه.رفیت 2 رو 70 و ظرفیت 3 رو 30 میده.کسی تا حالا خرید داشته ازین سایت؟

من خودم از سایت زیر نخریدم ولی دوستمون amir hiden خریده مطمینه البته ظرفیت 2 و اکانت کانادا
این سایتا که قیمتشون از حد تعادل (110 هزار تومن) گرونتره با کردیت کارت هکی خرید میکنن که بهتره نخری ولی من از معتبر نبودن این سایت مطمین نیستم. بهترین سایت ((گیم شیرنگ))

داداش هرکی خریده راضیه.خواستم نظر بچه های اینجارو هم بدونم
گیم شیرینگم خوبه.فیفا16 رو بعد ریلیز چند میده؟کابر عادی نه طلایی
یه مانیا سافت هم بود که ازش 2 تا بازی خریدم اوکی هم بود اما خبری ازش نیست.قیمتاشم منصفانه بود.نظرت در مورد این مانیاسافت چیه؟
(09-04-2015, 11:39 PM)ehsas1 نوشته است: [ -> ]

داداش میگه اکانت آمریکا هست ولی کاملا قانونی خریده میشه.دلیل ارزونیشم اینه که میگه خودشون ازون طرف خریدن میارن اینطرف میفروشن.کانادا نداره فک کنم.کانادا خوبه؟چرا؟
(09-04-2015, 07:15 PM)Sadegh PS4 LOVER نوشته است: [ -> ]

این سایتا که قیمتشون از حد تعادل (110 هزار تومن) گرونتره با کردیت کارت هکی خرید میکنن که بهتره نخری ولی من از معتبر نبودن این سایت مطمین نیستم. بهترین سایت ((گیم شیرنگ))

داداش هرکی خریده راضیه.خواستم نظر بچه های اینجارو هم بدونم
گیم شیرینگم خوبه.فیفا16 رو بعد ریلیز چند میده؟کابر عادی نه طلایی
یه مانیا سافت هم بود که ازش 2 تا بازی خریدم اوکی هم بود اما خبری ازش نیست.قیمتاشم منصفانه بود.نظرت در مورد این مانیاسافت چیه؟
والا من که هیچ وقت دیجیتالی نمیخرم اطلاعات بیشتر میخوای 
https://irgamers.com/post/1291/
اکانت فقط کانادا بخرید 
گیم شیرینگ کاملا معتبره و عالی و قبال اعتماد 
اکانتاش امریکاست ولی قانونی تهیه شده 
گیم شیرینگ بهترین گزینست اما قیمتش یکم بالاتره
دوستان حقیقت داره که وقتی بازی رو به صورت ظرفیت اول یعنی فقط آفلاین شیر کنین بار بعد که بخواین بازی شیر کنین بازی که قبلا شیر کردین می پره؟
(09-05-2015, 12:27 AM)roali نوشته است: [ -> ]دوستان حقیقت داره که وقتی بازی رو به صورت ظرفیت اول یعنی فقط آفلاین شیر کنین بار بعد که بخواین بازی شیر کنین بازی که قبلا شیر کردین می پره؟

بله عزیز همینطوریه! بازی قفل میشه و دیگه نمیتونید بازیش کنید
(09-05-2015, 12:19 AM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]اکانت فقط کانادا بخرید 
گیم شیرینگ کاملا معتبره و عالی و قبال اعتماد 
اکانتاش امریکاست ولی قانونی تهیه شده 
گیم شیرینگ بهترین گزینست اما قیمتش یکم بالاتره

داداش تو نوبت اول ظرفیت 2 میرسه به ما؟کاربر عادی
(09-04-2015, 10:00 PM)nami 1 نوشته است: [ -> ]
(09-04-2015, 09:26 PM)navid_khan نوشته است: [ -> ]اقا من ی سوال راجب این خرید بازیای شیرینگ دارم،الان من ی اکانت ظرفیت ۲ خریدم میتونم اون اکانتی ک خریدمو رو اکانت خودم شیر کنم با اکانت خودم هم آفلاین هم آنلاین بازی کنم بعد اون اکانت اصلی ک خریدمو بدم ب یکی دیگه اون تو همون اکانت یا اینکه مثل من شیر کنه رو اکانت خودش  هم آنلاین هم آفلاین بازی کنه؟

باید اون اکانت رو بدید به طرف دیگه که میشه ظرفیت سوم و نمیتونه شیر کنه و فقط توی اکانت میتونه بازی کنه و باید همیشه انلاین باشه تا بتونه بازی کنه!

پس یعنی ی اکانت ظرفیت دو رو اگه شیر کنم رو ی اکانت دیگه نفر دوم فقط میتونه آنلاین تو همون اکانت بازی کنه اما اگه شیر نکنم تعداد نامحدودی میتونن تو همون اکانت آنلاین و آفلاین بازی کنن درسته؟
(09-05-2015, 12:37 AM)nami 1 نوشته است: [ -> ]
(09-05-2015, 12:27 AM)roali نوشته است: [ -> ]دوستان حقیقت داره که وقتی بازی رو به صورت ظرفیت اول یعنی فقط آفلاین شیر کنین بار بعد که بخواین بازی شیر کنین بازی که قبلا شیر کردین می پره؟

من از جایی که خریداری می کنم می گفت احتمالش هست قفل شه و همینطور احتمالش هست قفل نشه خوب حالا پیشنهاد شما چی هست چون یک سری از بازی ها مثل FIFA همیشه باید باشن ( اگر پیشنهادتون اولویت 2 هست پس لطفا یک جایه معتبر اسم ببرید )
(09-05-2015, 12:44 AM)roali نوشته است: [ -> ]
(09-05-2015, 12:37 AM)nami 1 نوشته است: [ -> ]

من از جایی که خریداری می کنم می گفت احتمالش هست قفل شه و همینطور احتمالش هست قفل نشه خوب حالا پیشنهاد شما چی هست چون یک سری از بازی ها مثل FIFA همیشه باید باشن ( اگر پیشنهادتون اولویت 2 هست پس لطفا یک جایه معتبر اسم ببرید )
صد در صد قفل میشند! همون لحظه ای هم که به نت وصل میشید قفل میشه!
والله من سایتی رو نمیشناسم! بازی های اشتراکیم هم با دوستم میگیرم و گیفت میخرم مطمئنی تر هم هستش! اگر بتونید دوستی پیدا کنید که پایه باشه خیلی خوبه!
ولی در کل فکر میکنم سایت گیمشرینگ اوکی باشه! تا اونجایی که شنیدم هم نوبتی هستش! یعنی یک بار که ظرفیت دو میگیرید دفعه ی بعدی باید ظرفیت سه بگیرید
دوستان یه سایت فروش بازی دیجیتالی معروف مدعی هست که چون گیفت کارتو از اونطرف ترانزیت میکنه برا همین ظرفیت2هاشو 70 میده.من ازش اکانت اکبند خواستم گفت 110 میدم.گفتم بجای اکانت من خود گیفت کارتو میخوام.قبول کرد.
حالا یه سوال.اگه گیفت کارتو(که بصورت فیزیکی هست) رو ازش بخرم آیا امکان تقلبی بودن توش وجود داره؟
مثلا از گیفت کارت و کدش واسم عکس بفرسته تا مطمئن بشم