Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(05-21-2015, 12:19 PM)arash.sony.ps4 نوشته است: [ -> ]سلام
من همیشه بازی رو فیزیکی میخرم
یکم درباره خرید دیجیتالی توضیح بدین لطفا
و اگه دیجیتالی همون دانلود باشه یعنی باید به طور مثال 30g بازی را دانلود کرد؟؟؟؟؟؟

بله .
از نظر من بازی ها تون رو فیزیکی تهیه کنید بهتره . چون با توجه به نرخ قیمت اینترنت تو ایران اصلا نمیصرفه که بخواید بازی رو دانلود کنید .

reza gamer

سلام ببخشید من موندم ی سیستم ببندم یا ی PS4  بخرم ؟ به نظرتون ارزش داره PS4 بخرم؟
اگه میتونی تا چهار میلیون مایه بزاری سیستم جمع کن
اگه نه که ps4 خیلی بهتره
(05-21-2015, 12:55 PM)reza gamer نوشته است: [ -> ]سلام ببخشید من موندم ی سیستم ببندم یا ی PS4  بخرم ؟ به نظرتون ارزش داره PS4 بخرم؟

نگاه کن در مورد این سوال من بهت جواب قطعی نمیدم . بهت شرایط رو میگم خودت بسنج و بهترین انتخاب رو بکن .

اگه میتونی هزینه بازی های PS4 رو بدی و از بازی های انحصاری خوشت میاد این کنسول رو بخر . واسه بازی کردن هیچ مشکلی نداری و میتونی با پرداخت کمی پول از قیمت آنلاین بازی ها هم بدون محدودیت لذت ببری . اگه پول زیاد نداری ( مثل من ) و نمیتونی یک سیستم خوب برا PC ببندی این کنسول بهترین انتخابت میتونه باشه .
میتونه تو رو راضی نگه داره ...

اگه پول خوب داری یک سیستم خیلی قوی میتونی ببندی که راحت بازی های نسل جاری رو برات ساپورت کنه . ولی اگه اورجینال باز نیستی و مثل من کرک بازی باید به فکر مشکلات بی انتها بازی های کرکی باشی . از باگ گرفته تا کرش شدن و اررور های مختلف که واقعا بعضی وقتا عذاب آور میشه .
یا اگه پول خوب داری و میتونی حداقل 3-4 میلیون واسه سیستمت خرج کنی و اورجینال باز باشی بهترین انتخاب همیشه PC خواهد بود .

سوالی بود در خدمتم .
موفق باشید .

reza gamer

اگه 4 مییلیون داشتم وای من تو2 میلیونشم موندم 
پس به نظر من ps4 بخر

reza gamer

چه ریجنی ازش خوبه ؟ قیمت ی ریجن خوبش چنده؟
(05-21-2015, 01:11 PM)reza gamer نوشته است: [ -> ]چه ریجنی ازش خوبه ؟ قیمت ی ریجن خوبش چنده؟

ریجن ها هیچ فرقی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری ندارند .
ریجن 1 = آمریکا
ریجن 2 = اروپا
ریجن 3 = آسیا
که در حال حاظر ریجن 3 از همه ریجن ها ارزون تره . هیچ فرقی هم نداره . فقط در منو کاربری ( نه در بازی ) جای ضربدر و دایره بر عکس .

لینک از سایت فارسی زبان پاک شد .

reza gamer

دوستم ریجن 2 داره میگه به من تو ریجن1 بگیر نمیدونم واس چی میگه؟ بین ریجن 1 و 2 کدوم خوبه؟
(05-21-2015, 01:17 PM)reza gamer نوشته است: [ -> ]دوستم ریجن 2 داره میگه به من تو ریجن1 بگیر نمیدونم واس چی میگه؟ بین ریجن 1 و 2 کدوم خوبه؟

فرقی نداره فقط
فقط در قیمت تفاوت دارن