Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
لطفا توضیح کامل ازظرفیت های1و2و3 قرار بدید
(08-04-2015, 02:54 PM)hossein-r نوشته است: [ -> ]سلام
لطفا توضیح کامل ازظرفیت های1و2و3 قرار بدید

ظرفیت 1: شما فقط میتونید بدون اتصال به اینترنت بازی کنید و ارزون ترین ظرفیت

ظرفیت 2: با اتصال به اینترنت و بدون اتصال میتونید بازی کنید مانند دیسک بلوری

ظرفیت3: فقط باید انلاین باشی

از همه بهتر 2 ولی اگه  انلاین بازی نمیکنی 1
(08-04-2015, 02:46 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]دوستان به نظرتون اگه من بازی شیرینگ ظرفیت 2 بگیرم امکان بن وجود داره چقدر تضمین داره؟

امکان بن شدن خیلی کمه بستگی داره اون طرف مقابل از چه راهی استفاده میکنه اگه قانونی باشه ن امکانی وجود نداره ولی اگه غیر قانونی باشه امکانش هست 
بعد اینکه اینم بگم راهی برای فهمیدن قانونی بودن یا نبودن نیست
(08-04-2015, 03:02 PM)ALI-UNCHARTED 4 نوشته است: [ -> ]
(08-04-2015, 02:46 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]دوستان به نظرتون اگه من بازی شیرینگ ظرفیت 2 بگیرم امکان بن وجود داره چقدر تضمین داره؟

امکان بن شدن خیلی کمه بستگی داره اون طرف مقابل از چه راهی استفاده میکنه اگه قانونی باشه ن امکانی وجود نداره ولی اگه غیر قانونی باشه امکانش هست 

دمت گرم فقط راهی هست که بفهمیم ظرفیت چند میده یوقت نندازن بهمون راستی قابل فروش هم هست یا نه؟
(08-04-2015, 03:27 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]

دمت گرم فقط راهی هست که بفهمیم ظرفیت چند میده یوقت نندازن بهمون راستی قابل فروش هم هست یا نه؟
فکر نمیکنم راهی باشه تا بفهمی و نمیتونی بازی رو بفروشی چون بازی رو میفرسته روی هارد کنسول درکل سعی کنید استفاده نکنید از این روش چون ممکنه بن بشید
(08-04-2015, 03:29 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]
(08-04-2015, 03:27 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]

فکر نمیکنم راهی باشه تا بفهمی و نمیتونی بازی رو بفروشی چون بازی رو میفرسته روی هارد کنسول درکل سعی کنید استفاده نکنید از این روش چون ممکنه بن بشید
یکی از دوستانم گرفته البته هنوز دانلود نکرده دیتاشو باید بگیره ولی امکانش هست انتقال بدیم چون اگه هاردم پر شه باید پاکش کنم
یه سوال خیلی مهم و حیاتی
دوستان من چند روز پیش کنسول ps4 خریدم پلمپ بود اما فقط یه چسب ساده معمولی دایره ای روی در جعبه بود این بنظرتون دسته دوم یا استوک هست یا پلمپ کارخانه؟
(08-04-2015, 04:32 PM)game.ps4 نوشته است: [ -> ]یه سوال خیلی مهم و حیاتی
دوستان من چند روز پیش کنسول ps4 خریدم پلمپ بود اما فقط یه چسب ساده معمولی دایره ای روی در جعبه بود این بنظرتون دسته دوم یا استوک هست یا پلمپ کارخانه؟

نه مشکلی نیست حتما فروشنده در اورده ببینه سالمه یا نه مشکلی نیست دست دوم نیست
من یه مشکلی برام پیش اومده
اصلا نمیتونم وارد. بخش theme تو ستینگ بشم.هر وقت روش میرم دستگاه یه حالت فریز مانند میشه و باید دکمه home رو فشار بدم.چرا؟؟؟
آپدیتم ۲.۵۷
(08-04-2015, 04:37 PM)Only on ps4 نوشته است: [ -> ]من یه مشکلی برام پیش اومده
اصلا نمیتونم وارد. بخش theme تو ستینگ بشم.هر وقت روش میرم دستگاه یه حالت فریز مانند میشه و باید دکمه home رو فشار بدم.چرا؟؟؟
آپدیتم ۲.۵۷

احتمالا مشکل از اپدیت کنسول هست و توی اپدیت بعدی حتما درست میشه 
اینا باگ هستن که عادیه