Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
موقع خریدن بازی دست دوم میگن کد انلاین استفاده نشده یعنی چی؟یکبار مصرفه؟
(12-13-2014, 03:12 PM)gomnam3 نوشته است: [ -> ]با سلام من میخواستم بازی COD AW رو از PSN خریداری کنم حجم این بازی تقریبا 40-45 گیگ هست سرعت اینترنت من هم 10 mbps است نمی دونید تقریبا چقدر طول میکشه دان بشه
با وجود این اینترنت از فروشگاه بخرم به صرفه تره یا دان کنم(با توجه به هزینه و زمان)

به نظر من بهتره بخری.

(12-16-2014, 10:51 PM)'Mohammadxm' نوشته است: [ -> ]موقع خریدن بازی دست دوم میگن کد انلاین استفاده نشده یعنی چی؟یکبار مصرفه؟

هر بازی داخلش یه کد داره که با اون میتونی اون بازی رو سه روز رایگان انلاین بازی کنی

سلام
من به یه مشکل بزرگ برخوردم
الان ۴-۵ روزه که PSN وصل شده اما من اصلا نمی تونم TLOU:R آنلاین بازی کنم. لودینگ بازی تو بخش آنلاین تا حدود ۲۰ درصد پر می شه اما گیر می کنه و به شبکه وصل نمیشه. دقیقا مثل زمانی که PSN قطع میشد
خود PSN وصل میشه و من میتونم کانکت بشم اما با این بازی مشکل داره
حتی اکانت جدید هم ساختم و MTU هم چند بار تغییر دادم
شما نمیدونین مشکل از کجاست و راه حلش چیه؟
سلام
من وقتی بازی روی ps4 میریزم اگه مثلا ۲ ماه بازش نکنم خود به خود پاک میشه موندم چرا بعد من خمین مشکلو با دوربینش دارم الان خیلی وقته که تو قسمته بازی دوربینش نرفتم از روی صفحه اصلیش رفته نمی دونم چطوری بیارمش دو سه بار همه کابلشو دراوردم دوباره زدم باز نیومد.
دوستان یه سوال داشتم
اگه بخوایم پلی 4 رو به تلویزیون های قدیمی ( منظورم اوناییکه اصلا hdmi ساپورت نمیکنن و ... ) چیکار باید بکنیم؟؟اصلا میشه؟؟
ReZa JiMmY نوشته است:دوستان یه سوال داشتم
اگه بخوایم پلی 4 رو به تلویزیون های قدیمی ( منظورم اوناییکه اصلا hdmi ساپورت نمیکنن و ... ) چیکار باید بکنیم؟؟اصلا میشه؟؟

فک کنم با کابل کمکی بشه !
اما فایده نداره !
پلی 4 با یک تلویزیون جدید که 1080 ساپورت کنه مزه میده وگرنه فرقی با پلی 2 نداره !
راستی حتما باید 720 یا 1080 باشه تی وی !
(01-05-2015, 11:25 PM)ReZa JiMmY نوشته است: [ -> ]دوستان یه سوال داشتم

کارت با کابل حل نمیشه باید باکس تبدیل hdmi to av داشته باشید که حدود ۱۵۰. قیمتشه و کیفیت بازی هم به شدت پایین میاد و لی باز هم از نسل هفتم خیلی بهتره
یه سوال داشتم که بازی مربوط میشه
میخوام gta v بخرم ولی چون جلو خانواده بازی میکنم میترسم صحنه ناجور داشته باشه و دیسکشو پخ کنن
حالا میتومن یه جوری با یه رابطی تبدیلی چیزی ps4 رو به مانیتور وصل کنم؟؟
اگه هست از کجا میتونم گیر بیارم؟
میخوام gta v بخرم ولی چون جلو خانواده بازی میکنم میترسم دیسکشو بزنن پخ کنن . میشه ps4 رو با یه تبدیلی چیزی به مانیتو وصل کرد؟
اگه میشه از کجا میتونم تهیه کنم؟