Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(08-20-2015, 01:05 AM)navid_khan نوشته است: [ -> ]
(08-20-2015, 12:06 AM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(08-19-2015, 11:54 PM)navid_khan نوشته است: [ -> ]آقا من داشتم دمو pes16 بازی میکردم دانلود کرده بودم خودم از بازی اومدم بیرون رفتم دیدم عکس قفل کنار بازی تو بازی نمیره اررور میده میگه نمیتونیم لینس کنیم بازیو من باید چیکار کنم باز شه [تصویر:  sad.png]

بازی رو از کنسول دانلود کردین؟؟

آره با کنسول دانلود کردم همچی اوکی بود باژی کردم چند دست یهو اینجوری شد همیشم ب نت وصلم

سلام عزیز
از ستینگ قسمت پلی استیشن نتورک، یستور لایسنس رو بزنید ببینید درست میشه یا خیر
(08-20-2015, 07:55 AM)nami 1 نوشته است: [ -> ]
(08-20-2015, 01:05 AM)navid_khan نوشته است: [ -> ]
(08-20-2015, 12:06 AM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(08-19-2015, 11:54 PM)navid_khan نوشته است: [ -> ]آقا من داشتم دمو pes16 بازی میکردم دانلود کرده بودم خودم از بازی اومدم بیرون رفتم دیدم عکس قفل کنار بازی تو بازی نمیره اررور میده میگه نمیتونیم لینس کنیم بازیو من باید چیکار کنم باز شه [تصویر:  sad.png]

بازی رو از کنسول دانلود کردین؟؟

آره با کنسول دانلود کردم همچی اوکی بود باژی کردم چند دست یهو اینجوری شد همیشم ب نت وصلم

سلام عزیز
از ستینگ قسمت پلی استیشن نتورک، یستور لایسنس رو بزنید ببینید درست میشه یا خیر

من خودمم pes16 رو دانلود کردم و دارم بازیشم میکنم 
این مشکل برا همه پیش می یاد شما باید اینترنتتون رو وصل کنید و روی بازی کلیک کنید و بازی برای شما روون اجرا میشه
دوستان سلام عذر میخوام این جوری که درباره ی گیم شرینگ شنیدم به نظرم ظرفیت دو گرفتن بهتره بعد این که ظرفیت یک باشه و کنسول به نت وصل باشه چه اتفاقی پیش میاد ایا به کل کنسول بن میشه ؟و این که آیا ظرفیت دو هم خطرناکه؟
بعدش اگه میشه یه سایت خوب و معتبر برای گیم شرینگ معرفی کنین پ.خ کنین بهم
(08-20-2015, 03:16 PM)LordPoseidon نوشته است: [ -> ]دوستان سلام عذر میخوام این جوری که درباره ی گیم شرینگ شنیدم به نظرم ظرفیت دو گرفتن بهتره بعد این که ظرفیت یک باشه و کنسول به نت وصل باشه چه اتفاقی پیش میاد ایا به کل کنسول بن میشه ؟و این که آیا ظرفیت دو هم خطرناکه؟

ی جواب کلی بهت بدم 
ببین اگه تو ظرفیت 1 بگیری 2-3 روزه بن میشی 
ولی اگه ظرفیت 2 بگیری اصلا بن نمیشی و واس خودت هم انلاین و هم افلاین می تونی باشی 
خودمم بازی بت من ظرفیت 2 شو گرفتم و هم میتونم انلاین و هم میتونم افلاین بازی کنم
(08-20-2015, 03:16 PM)LordPoseidon نوشته است: [ -> ]دوستان سلام عذر میخوام این جوری که درباره ی گیم شرینگ شنیدم به نظرم ظرفیت دو گرفتن بهتره بعد این که ظرفیت یک باشه و کنسول به نت وصل باشه چه اتفاقی پیش میاد ایا به کل کنسول بن میشه ؟و این که آیا ظرفیت دو هم خطرناکه؟

بازی هایی که واقعا ارزش داشته باشه ظرفیت 2 بگیر.تو ظرفیت 1 اگه کنسول به نت وصل شه بازی قفل میشه و نمیتونید وارد بازی شید بعدش شما میتونید ظرفیت 2 رو بفروشید و یه بازی دیگه بگیرین
دوستان یعنی بن
برای کنسول پیش میاد( که دیگه قابل استفاده نباشه)؟؟
یا برای اکانت( یعنی با ساخت یک اکانت دیگه بشه از دستگاه استفاده کرد)؟؟
با سلام ،  فن کنسول من موقع بازی های سنگین صداش زیاد میشه به طوری که اگه صدای خود بازی کم کنم صدای فن ازار دهنده میشه ، طبیعیه ؟ تارخ تولیدشم سه ماه دوم 2015
(08-20-2015, 05:07 PM)mazi1375 نوشته است: [ -> ]دوستان یعنی بن
برای کنسول پیش میاد( که دیگه قابل استفاده نباشه)؟؟
یا برای اکانت( یعنی با ساخت یک اکانت دیگه بشه از دستگاه استفاده کرد)؟؟

سلام هر دوش هست
یک بن هم هستش که به عنوان مثال به مدت محدود نمیتونید انلاین بازی کنید یا استور خرید کنید باید در این مدت با دیسک به صورت افلاین بازی کنید
(08-20-2015, 05:10 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]با سلام ،  فن کنسول من موقع بازی های سنگین صداش زیاد میشه به طوری که اگه صدای خود بازی کم کنم صدای فن ازار دهنده میشه ، طبیعیه ؟ تارخ تولیدشم سه ماه دوم 2015

طبیعی نگران نباشید
(08-20-2015, 05:10 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]با سلام ،  فن کنسول من موقع بازی های سنگین صداش زیاد میشه به طوری که اگه صدای خود بازی کم کنم صدای فن ازار دهنده میشه ، طبیعیه ؟ تارخ تولیدشم سه ماه دوم 2015

سلام بله طبیعیه!مشکلی نداره
البته نباید ازار دهندهبشه یکم از حالت طبیعی بیشتر میشه!