Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(07-04-2015, 01:26 AM)Arshia.MR نوشته است: [ -> ]سلام من میخواستم PS4 بگیرم بعد چنتا سوال در مورد آنلاین بازی کردن داشتم
1. وقتی یه بازی مثل Gta V بخریم حتما باید اکانت PSN داشته باشم تا بتونم آنلاین بازی کنم ؟
2. اگه یه اکانت 12 ماه بگیرم میتونم رو دوتا کنسول Ps4 استفاده کنم مثلا همزمان بخوایم با هم جوین شیم به یه سرور ؟
3. اگه PS4 ریجن 3 باشه میتونم از اکانت PSN آمریکا استفاده کنم و به سرور های آمریکایی وصل شم و با اونا بازی کنم ؟
4. اگه بازی دست دوم بگیرم میتونم آنلاین بازی کنم یا حتما باید بازی نو بگیرم ؟

1: بله ، باید اکانت psn بسازید و اون رو پلاس کنید تا بتونین انلاین بازی کنید
2: بله باید از روش شیرینگ برید که شرایط خاصی داره و  اموزشش تو نت پره
3: بله فقط باید موقع ساخت اکانت کشورتون رو امریکا بزنید (مرگ بر امریکا) تا از پلاس امریکا استفاده کنید . پش ریجن اکانت مهمه نه کنسول
4: چه بازی نو باشه چه دسته دوم ، چه دسته سوم چه چهارم و چه. N ام ، میشه براحتی انلاین زد
سلام اقا من دیروز ps4 گرفتم ولی یک سوال ایا خرید بازی ها دیجیتالی موجب بن شدنمون میشه یا نه به صورت قانونی است؟
(07-04-2015, 05:18 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]سلام اقا من دیروز ps4 گرفتم ولی یک سوال ایا خرید بازی ها دیجیتالی موجب بن شدنمون میشه یا نه به صورت قانونی است؟

اگر با گیفت بخرید مشکلی نداره و امکان نداره که بن بشید ;)
نه منظور من اینه که فروشگاه ها با اشتراک به اکانت ما به ما بازی دیجیتالی می فروشن ایا اگه از ان ها استفاده کنیم بن میشیم یا نه؟
(07-04-2015, 05:55 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]نه منظور من اینه که فروشگاه ها با اشتراک به اکانت ما به ما بازی دیجیتالی می فروشن ایا اگه از ان ها استفاده کنیم بن میشیم یا نه؟

منور شما شیرینگه دیگه ؟
ببینید شیرینگ 3 ظرفیت داره
ظرفیت اول فقط برای افلاین بازی کردن و پولشمکمتره ، یعنی شما اگه انلاین بشید بن میشید
ظرفیت دوم همیشه باید انلاین باشید
ظرفیت سوم هم افلاینه هم انلاین که احتمال بن شدن هم داره
یه اکانت اکبند هست که اون از همه بهتره و امنیتشم بیشتره
الان به نظرتون کدوم بهتره برای اینکه بشه باهاش انلاین بازی کردن و بن نشد؟
(07-04-2015, 08:49 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]الان به نظرتون کدوم بهتره برای اینکه بشه باهاش انلاین بازی کردن و بن نشد؟

اگه پولش زیاد مسعله ای نیست به نظر من اکانت اکبند بگیرید
ولی اگه پولش مسعله ای هست اکانت با ظرفیت دوم بگیرید

ببخشید اشتباه گفتم ظرفیت دوم انلاین و افلاین فرقی نداره
ظرفیت سوم همیشه باید انلاین باشید
خوب دوست عزیز جریان اکانت چیه یعنی برا هر بازی باید یک اکانت گرفت یا نه یک اکانت به صورت کلی میگیری و تموم بازی میریزی توش ؟
قیمت بازی ها در دو حالت چطوره؟
ممنون
(07-04-2015, 09:43 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]خوب دوست عزیز جریان اکانت چیه یعنی برا هر بازی باید یک اکانت گرفت یا نه یک اکانت به صورت کلی میگیری و تموم بازی میریزی توش ؟
قیمت بازی ها در دو حالت چطوره؟
ممنون

دقیقا نمی دونم ولی خودمم از یکی پرسیدم گفت برای هر بازی یه اکانت میریزن و گفت میشه بگی همه بازی هارو تو یه اکانت بریزن
سوال دومتم بستگی به فروشنده دارهولی تا جایی که من میدونم ظرفیت اول از همه ارزون تره
ظرفیت دوم نسبت به 3ظرفیت گرون تره
ظرفیت 3 چون احتمال بن شدن داره ارزون تره
اکانت اکبند چون امنیتشم بالاتره و هم انلاین و افلاین داره از بقیه گرون تره
سلام سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین چون تاپیک دیگه ای در مورد این موضوع نبود همینجا میپرسم بازم خیلی ممنون میشم جواب بدین

به نظرتون بازی بلاد بورن ارزش خریدن داره؟؟؟
بازیش خیلی ترسناکه؟؟؟