Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(09-09-2015, 07:02 PM)تیمور نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من در گرفتن چهارده روز پلاس ژاپن با مشکل خوردم.بعا از ساخت اکانت وقتی میرم به قسمت پی اس استور و پلی استیشن پلاس وقتی رو چهارده روز میزنم مثل اموزش هایی که تو اینترنت دیدم فعال سازی نداشت یه سوال ازم پرسید بعی اینکه yes زدم دوتا عکس اورد الان مشکل کجاست؟

سلام
اگر کنار اسم پروفایلتون علامت مثبت بزنه یعنی شما عضو پلاس شدی ولی اگر نزنه یعنی یه جای کارو اشتباه رفتی!
(09-09-2015, 05:33 PM)مهدی کفشگر نوشته است: [ -> ]
(09-09-2015, 10:03 AM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(09-08-2015, 11:20 PM)مهدی کفشگر نوشته است: [ -> ]
(09-08-2015, 01:16 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]
(09-08-2015, 12:16 PM)game.ps4 نوشته است: [ -> ]بهترین ظرفیت , ظرفیت دوم هست اکانت کانادا - در ظرفیت دوم بن نمیشی
بازی دیجیتالی خریدی با دادن اکانت خریده شده به شما میرسه - سه روش  برای ریختن بازی دیجیتالی  به کنسول شما هست یک خودتون مستقیم دانلود کنید دومین روش دیتا بازی سایت به شما میفرسته با کمک برنامه psx به کنسول منتقل میکنید و در آخر حضوری کنسول نزد مغازه دار میبرید اون ها بازی میریزند
در کل توصیه من بازی فیزیکی هست. موفق باشید

اگه افلاین بازی میکنی و اصلا به هیچ وجه حتی برای اپدیت به اینترنت وصل نمیشی ظرفیت 1 و میتونی اپدیتو از روی usb بریزی
اگه آپدیت اجباری نباشه که نه وصل نمیشم!ولی اگه اشتباهی حواسم نبود کنسول به نت وصل بود و رفتم تو بازی چه اتفاق میافته؟
راستی اگه هر ظرفیتی بگیرم و به نت اصلا وصل نشم، هیییییییییییچ مشکلی پیش نمیاد؟ ;)

ظرفیت 1 که به نت وصل شی درجا بازی قفل میشه.ظرفیت 2 ظرفیتی که هم میتونید بازی روافلاین اجرا کنید هم انلاین.ظرفیت 3 هم همیشه باید انلاین باشید
-پس برای کسی که اصلا به نت وصل نمیشه، همون ظرفیت 1 هم خوبه؟
-در ظرفیت 2 امکان بن شدن چند درصده؟

بله مناسبه ولی برای بازی های پر لگ و باگی مثل یونیتی اصلا پیشهناد نمیشه
بستگی داره ولی امکانش در حد 10 20% عه
(09-09-2015, 07:02 PM)تیمور نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من در گرفتن چهارده روز پلاس ژاپن با مشکل خوردم.بعا از ساخت اکانت وقتی میرم به قسمت پی اس استور و پلی استیشن پلاس وقتی رو چهارده روز میزنم مثل اموزش هایی که تو اینترنت دیدم فعال سازی نداشت یه سوال ازم پرسید بعی اینکه yes زدم دوتا عکس اورد الان مشکل کجاست؟

(09-09-2015, 09:45 PM)nami 1 نوشته است: [ -> ]

سلام
اگر کنار اسم پروفایلتون علامت مثبت بزنه یعنی شما عضو پلاس شدی ولی اگر نزنه یعنی یه جای کارو اشتباه رفتی!
سلام منم مشکل ایشون رو دارم من همیشه به راحتی اکانت ژاپن میساختم و پلاس رایگان میگرفتم ولی امروز که اکانت ژاپن ساختم و خواستم مثل همیشه پلاس بگیرم نشد و ازم کردیت کارت یا پی بال میخواست مراحل هم درست رفتم من حس میکنم امکان داره سونی این روشو که باهاش پلاس رایگان میگیریمو فهمیده باشه . جدا از این موضوع اگه کسی جواب سوال بالای منو فهمید لطفا جواب بده
(09-09-2015, 10:52 PM)sepehr792.h نوشته است: [ -> ]

(09-09-2015, 09:45 PM)nami 1 نوشته است: [ -> ]

سلام
سلام منم مشکل ایشون رو دارم من همیشه به راحتی اکانت ژاپن میساختم و پلاس رایگان میگرفتم ولی امروز که اکانت ژاپن ساختم و خواستم مثل همیشه پلاس بگیرم نشد و ازم کردیت کارت یا پی بال میخواست مراحل هم درست رفتم من حس میکنم امکان داره سونی این روشو که باهاش پلاس رایگان میگیریمو فهمیده باشه . جدا از این موضوع اگه کسی جواب سوال بالای منو فهمید لطفا جواب بده
بله وقتی یه سوال میپرسه و yes میزنی دوتا گزینه میاره که یکیش ppal بود اون یکی هم نمیدونم چی بود چون ژاپنی نوشته بود
سلام به همه دوستان.میخواستم بدونم که اگه کیفیت خروجی ps4 رو روی 720p بگذاریم و به یه تبدیل hdmi - vga به مانیتور 720p وصلش کنم کیفیت بازیهاش خیلی کم میشه یا در حد ps3 میمونه؟خواهش میکنم اگه کسی میدونه جوابم رو بی زحمت بده :( :( :(
(09-10-2015, 12:18 AM)concord نوشته است: [ -> ]سلام به همه دوستان.میخواستم بدونم که اگه کیفیت خروجی ps4 رو روی 720p بگذاریم و به یه تبدیل hdmi - vga به مانیتور 720p وصلش کنم  کیفیت بازیهاش خیلی کم میشه یا در حد ps3 میمونه؟خواهش میکنم اگه کسی میدونه جوابم رو بی زحمت بده :( :( :(

سلام
از کیفیت که کم میشه ولی فکر نکنم اونقدر که از Ps3 هم کمتر بشه
اقا من این دموی فیفا ۱۶ دانلود کردم اما دکمه ها بر عکس عمل میکنن مثلا مربع تکل میره آر۲ سرعته دایره شوته کسی میدونه باید اینو چجوری درست کنم؟

و سوال دومم dlc ی بازیو مثل خود ی بازی میشه از ی اکانتی ب اکانت دیگه شیر کرد؟
سلام به همه دوستان عزیز
من تازه اکانت psn ساختم و میخوام ۱۴ روز plus رایگان رو بگیرم ولی وقتی میخوام بگیرم میگه you need to add a credit card to your account to proceed
منظورش چیه؟چیکار باید بکنم؟
منظورش psn card هست؟ :huh:
(09-10-2015, 01:37 PM)parsa amiri نوشته است: [ -> ]سلام به همه دوستان عزیز
من تازه اکانت psn ساختم و میخوام ۱۴ روز plus رایگان رو بگیرم ولی وقتی میخوام بگیرم میگه you need to add a credit card to your account to proceed
منظورش چیه؟چیکار باید بکنم؟
منظورش psn card هست؟ :huh:

انگار دیگه نمیشه از اون روش استفاده کرد!
(09-10-2015, 08:59 AM)navid_khan نوشته است: [ -> ]اقا من این دموی فیفا ۱۶ دانلود کردم اما دکمه ها بر عکس عمل میکنن مثلا مربع تکل میره آر۲ سرعته دایره شوته کسی میدونه باید اینو چجوری درست کنم؟ از قسمت تنظیمات برای کنترلش هست احتمالا از اونجا تغییرش بدید!

و سوال دومم dlc ی بازیو مثل خود ی بازی میشه از ی اکانتی ب اکانت دیگه شیر کرد؟ بله میشه ;)