Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و عرض ادب ، آیا می شه بدون برنامه PSX با فلش دیتای بازی ها رو که ما در PC داریم رو در دستگاه اننتقال بدیم ( مثلا بازی های رایگان ، مثل دمو )
(09-10-2015, 10:20 PM)roali نوشته است: [ -> ]سلام و عرض ادب ، آیا می شه بدون برنامه PSX با فلش دیتای بازی ها رو که ما در PC داریم رو در دستگاه اننتقال بدیم ( مثلا بازی های رایگان ، مثل دمو )

سلام
حیر نمیشه همچین کاری کرد
(09-10-2015, 10:42 PM)nami 1 نوشته است: [ -> ]
(09-10-2015, 10:20 PM)roali نوشته است: [ -> ]سلام و عرض ادب ، آیا می شه بدون برنامه PSX با فلش دیتای بازی ها رو که ما در PC داریم رو در دستگاه اننتقال بدیم ( مثلا بازی های رایگان ، مثل دمو )

سلام
حیر نمیشه همچین کاری کرد

اضلا نمی شه ، چون من یه جا خوندم که برنامه PSX نیاز به اینترنت نداره و اگر اینترنت هم نداشتید کار می کنه من متوجه این موضوع نشدم می شه یکم بیشتر راجع به این موضوع توضیح بدید؟
(09-10-2015, 10:52 PM)roali نوشته است: [ -> ]

سلام
حیر نمیشه همچین کاری کرد

اضلا نمی شه ، چون من یه جا خوندم که برنامه PSX نیاز به اینترنت نداره و اگر اینترنت هم نداشتید کار می کنه من متوجه این موضوع نشدم می شه یکم بیشتر راجع به این موضوع توضیح بدید؟

منظورشون اینکه اگر مودم شما به نت دسترسی نداشته باشه میتونید با 2 تا سیم لن یا 1 سیم لن و وای فای دیتا رو انتقال بدین
(09-10-2015, 11:18 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

سلام
حیر نمیشه همچین کاری کرد

منظورشون اینکه اگر مودم شما به نت دسترسی نداشته باشه میتونید با 2 تا سیم لن یا 1 سیم لن و وای فای دیتا رو انتقال بدین
پس در این صورت بازی های ظرفیت 1 من قفل نخواهند شد درسته؟
قیمت ps plus یک ساله و سه ماهه حدودا چنده؟
(09-10-2015, 11:25 PM)roali نوشته است: [ -> ]
(09-10-2015, 11:18 PM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

سلام
حیر نمیشه همچین کاری کرد

پس در این صورت بازی های ظرفیت 1 من قفل نخواهند شد درسته؟

1.اولا باید حتما نت وجود داشته باشه
2.شما باید نت داشته باشید تا از استور دمو یا بازی مورد نظر رو انتخاب کنید تا بره توی لیست دانلودتون و بعدش انتقال بدید ;)

بنابراین باید به نت وصل بشید و بازی هاتون قفل میشه :blush:
سلام دوستان.من تازه عضو شدم چطوری میتونم پست بزارم که تو این جدوله بیاد همه ببینن نظر بدن؟ممنون میشم راهنماییم کنید
(09-11-2015, 11:10 AM)علیرضا69 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان.من تازه عضو شدم چطوری میتونم پست بزارم که تو این جدوله بیاد همه ببینن نظر بدن؟ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز نیاز به ایجاد موضوع جدید نیست همینجا سوالتون رو مطرح کنید
سلام. دوستان وقتی به قسمت system storage managment میرم قسمت free spase واون قسمتی که کل حجم استفاده شده رو نشون میده در حال تغییرن در حالی که من چیزی دانلود نمیکنم.مشکل کجاست؟