Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
گزارشی بوده تو انجمن، مبنی بر بن شدن کنسول بر اثر استفاده اکانت های هکی؟
آخه من نشنیدم کسی بن بشه؛ بعد از یک طرف، این نسل پولش هدر دادنش خیلی سر سام آور هست بنظر باید برم سمت اکانت های هکی ولی این کار درستی نیست
هر 3 ماه باید بری 80 تومان گیفت بخری، هر بار که بازی رو بخوایی معاوضه کنی یه چیزی سر بدی؛ خلاصه بنظرم غیر قابل تحمل هست! نسل پیش پول هر بازی 2 یا 3 تومن بودش. هفته‌ایی 10 تا بازی می گرفتی 2 ماه سرگرم می شدی تازه آنلاین هم می شد بازی کرد:| 
شاید کپی بازی کردن های زیاد؛ رعایت کردن کپی رایت رو از هوشمون بردهWall
(07-18-2016, 03:47 PM)JUST PLAY STATION نوشته است: [ -> ]گزارشی بوده تو انجمن، مبنی بر بن شدن کنسول بر اثر استفاده اکانت های هکی؟
آخه من نشنیدم کسی بن بشه؛ بعد از یک طرف، این نسل پولش هدر دادنش خیلی سر سام آور هست بنظر باید برم سمت اکانت های هکی ولی این کار درستی نیست
هر 3 ماه باید بری 80 تومان گیفت بخری، هر بار که بازی رو بخوایی معاوضه کنی یه چیزی سر بدی؛ خلاصه بنظرم غیر قابل تحمل هست! نسل پیش پول هر بازی 2 یا 3 تومن بودش. هفته‌ایی 10 تا بازی می گرفتی 2 ماه سرگرم می شدی تازه آنلاین هم می شد بازی کرد:| 
شاید کپی بازی کردن های زیادی رعایت کردن کپی رایت رو از هوشمون بردهWall

یکی از دوستای خودم درگیر همین موضوع شد و کنسولش بن شد! و مجبور شد کسنولش رو بفروشه و یدونه دست دوم بگیره تا بتونه آنلاین بازی کنه. متاسفانه یا خوشبختانه این نسل بازیهای قوی زیاد نیستش که آدم قشنگ ورشکست بشه! اگر یدونه بازی باارزش مثل آنچارتد داشته باشید میتونید با بازیهای قدیمی تر(یا رده پایینتر) تعویض کنید و ازشون پول هم بگیرید، همینطور ادامه بدید تا بازیتون درحد 80 90 تومن برسه، اونموقع هم کمی پول رفته توی جیبتون هم میتونید اون بازی رو بفروشید و صبر کنید یدونه بازی جدید و موردعلاقتون عرضه بشه، وهم بیشتر بازیهارو انجام دادید
سلام.
من قصد خرید ps4 داشتم ولی وقتی neo معرفی شد یه کم دو دل شدم که neo بگیرم یا معمولی.
می خواستم بدونم وضعیت neo وقتی که بیاد دقیقا چجوریاست ؟ .. قیمت بازی هاش گرونتر هست یا نه ؟ ..بازی اختصاصی neo که نمیدن .. درسته ؟
و به جز قدرتش که بیشتره دیگه دقیقا چه ویژگی خاصی داره (به جز پشتیبانی از VR).
ممنون.
(07-18-2016, 04:54 PM)One Man نوشته است: [ -> ]سلام.
من قصد خرید ps4 داشتم ولی وقتی neo معرفی شد یه کم دو دل شدم که neo بگیرم یا معمولی.
می خواستم بدونم وضعیت neo وقتی که بیاد دقیقا چجوریاست ؟ .. قیمت بازی هاش گرونتر هست یا نه ؟ ..بازی اختصاصی neo که نمیدن .. درسته ؟
و به جز قدرتش که بیشتره دیگه دقیقا چه ویژگی خاصی داره (به جز پشتیبانی از VR).
ممنون.

تمامی ویژگی‌های نرم‌افزاری یکی هستند، تمامی بازیهایی که روی PS4 عرضه میشند روی NEO عرضه میشند و قیمتشون و دیسکشون فرقی نداره، شما یک بازی رو میگیرید و روی هردو کنسول قابل استفاده خواهد بود.
فعلا میگن که محتوای انحصاری نداره، ولی طبق تجربه حتما این موضوع تغییر میکنه(بعد سال 2018 یا 19).
فعلا فقط قدرت بیشتر هستش، که میتونه بازیهارو با کیفیت بهتر و فریم ریت بالاتر یا ثابت تر اجرا کنه، این موضوع توی زمان بیشتر نمود پیدا میکنه.
(07-18-2016, 04:54 PM)One Man نوشته است: [ -> ]سلام.

خرید ps4 در حال حاضر اشتباهه
خیلی های دیگه هم اگه میدونستن تعریف کنسول قراره این نسل عوض بشه ، شاید ترجیح میدادن روی همون PC خرج کنن
اتفاقی که رخ داده دقیقن همون تغییر نسل هست، شما که انتظار نداری وقتی که دوسال از عمر نئو گذشته سونی بیاد وارد نسل 9 بشه و با نئو مثل ps4 معمولی برخورد کنن ! در واقع پشتیبانی از ps4 قطع یا خیلی بد میشه مدتی کوتاه بعد از اومدن نئو
خلاصه ی کلام این که سونی و مایکرو این نسل برای کاهش هزینه ها و قیمت آخر محصول، اون طور که شایسته بود برای سخت افزار کنسول ها کار نکردن حالا پشیمون شدن!
خود یوشیدا (اگه درست نوشته باشم اسمش رو) توی اوج شایعات قبل از معرفی نئو اومد گفت برنامه ای برای ps5 نداریم و شاید حالا حالا ها نیاد !
{یعنی اینکه برید با خیال راحت نئو رو بخرید این همون نسل بعد هست!}
راستی اینکه ps3 هنوز هم فروش زیاد میره خب مشخصه بخاطر هک شدن و رایگان بازی کردن هست هیچ ربطی به اینکه هنوز ساپورت میشه نداره!

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام من میخاستم پلی چهار بگیرم تو مشخصات بعضیاشون نوشته بود 1216a  یا 1216b قضیه اینا چیه؟؟؟ در ضمن ریجن چند بخرم بهتره؟؟
(07-19-2016, 09:11 AM)Son of Rome نوشته است: [ -> ]سلام من میخاستم پلی چهار بگیرم تو مشخصات بعضیاشون نوشته بود 1216a  یا 1216b قضیه اینا چیه؟؟؟ در ضمن ریجن چند بخرم بهتره؟؟

اون حروف بعد از سری مربوط میشه به زمان ساخت، A میشه چندماهه اول سال و b هم آخرسال.
هیچ فرقی نمیکنه جه ریجنی بگیرید، همه کنسول‌ها شبیه به هم هستش و تنها تفاوتی که وجود داره در کابل برقش هستش.
سلام یه سوال دارم قیمت دقیق گیفت کارت پلی استیشن پلاس 3 ماهه تو پشت توپخونه رو کسی داره؟ معتبرترین سایت برای خرید گیف کارت چیه؟ آیا  به وسایت(گیفت کارت) میشه اعتماد کرد؟ کسی خرید داشته ازشون و این که میگن اسکن یعنی چی؟ خلاصه اینکه برم پشت توپخونه گیفت کارت بگیرم به صرفه تره یا آنلاین بگیرم

(07-19-2016, 09:44 AM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]
(07-19-2016, 09:11 AM)Son of Rome نوشته است: [ -> ]سلام من میخاستم پلی چهار بگیرم تو مشخصات بعضیاشون نوشته بود 1216a  یا 1216b قضیه اینا چیه؟؟؟ در ضمن ریجن چند بخرم بهتره؟؟

اون حروف بعد از سری مربوط میشه به زمان ساخت، A میشه چندماهه اول سال و b هم آخرسال.
هیچ فرقی نمیکنه جه ریجنی بگیرید، همه کنسول‌ها شبیه به هم هستش و تنها تفاوتی که وجود داره در کابل برقش هستش.

مطمعن هستید آخه یه جایی خونده بودم که میگفت A یعنی 500گیگ و B یعنی 1 ترا
(07-20-2016, 07:28 PM)JUST PLAY STATION نوشته است: [ -> ]سلام یه سوال دارم قیمت دقیق گیفت کارت پلی استیشن پلاس 3 ماهه تو پشت توپخونه رو کسی داره؟ معتبرترین سایت برای خرید گیف کارت چیه؟ آیا  به وسایت(گیفت کارت) میشه اعتماد کرد؟ کسی خرید داشته ازشون و این که میگن اسکن یعنی چی؟ خلاصه اینکه برم پشت توپخونه گیفت کارت بگیرم به صرفه تره یا آنلاین بگیرم

(07-19-2016, 09:44 AM)ERFAN RP نوشته است: [ -> ]

مطمعن هستید آخه یه جایی خونده بودم که میگفت A یعنی 500گیگ و B یعنی 1 ترا
معمولا از مغازه بخوایید بخرید خیلی گرون تر میشه، پیشنهاد میکنم از سایتی که چندین ساله ازش دارم بازی و گیفت میخرم خریدکنید(پرشین کی).
اون بخش دوم هم بازهم روفتم چک کردم (برای اطمینان) و دیدم که خودم درست میگم!
دوستان یه سوال دارم لطفا کسانی که بازی کردن نظر بدن چون من واقعا اصلا به متا و نقد و بررسی ها کاری ندارم چون مثلا بازی مثل فارکرای پرایمال رو تو نقد ها همه کوبوندن و متای بدی گرفت ولی هرکی بازی کرده بود لذت برده بود

بازی homefront چطوره؟

لطفا هر نکته بدی داره رو بگید ممنون