Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(06-16-2016, 01:50 PM)スヌーピーアミニ نوشته است: [ -> ]
(06-16-2016, 01:46 PM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]اقا من دوستم ماینکرافت دمو رو باps4دان کرده ولی میزنه نمیتواند نصب کند مشکل چیه؟

2_ من یک اکانت ترکیبی گرفتم و حالا میخام ولش کنم اصن نمیخامش چجوری دی اکتیو و این کارا بکنم؟؟؟

اگر می‌تونید متن دقیق ارور رو در همین تاپیک بفرستید 113

Can not install  
Ce_34016_4
ممنون میشم سوال دوم هم جواب بدید
(06-16-2016, 02:06 PM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]
(06-16-2016, 01:50 PM)スヌーピーアミニ نوشته است: [ -> ]
(06-16-2016, 01:46 PM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]اقا من دوستم ماینکرافت دمو رو باps4دان کرده ولی میزنه نمیتواند نصب کند مشکل چیه؟

2_ من یک اکانت ترکیبی گرفتم و حالا میخام ولش کنم اصن نمیخامش چجوری دی اکتیو و این کارا بکنم؟؟؟

اگر می‌تونید متن دقیق ارور رو در همین تاپیک بفرستید 113

Can not install  
Ce_34016_4
ممنون میشم سوال دوم هم جواب بدید

این مشکل چند تا دلیل داره:
1. دانلود ناقص بوده
2. حجم کافی داخل کنسول نیست که اینستال کنه.
یا هارد خودتون رو خالی کنید، یا وارد Safe mode دستگاه بشید و rebuild data base رو بزنید و یا دوباره از اول دانلود کنید.
حالا سوال دوم.
وارد اکانت میشید، بعد وارد setting/ account managment رو میزنید و گزینه Sign in رو میزنید، بعد گزینه primary account رو میزنید و Diactivate رو میزیند. حالا وارد اکانت اصلیتون بشید. وارد setting/ User بشید و delete user رو بزنید و اکانت مورد نظر رو پاک کنید.
سلام دوستان من چند سوال داشتم
1-بازی over watch رو میتونم اشتراکی بگیرم انلاین بازی کنم؟
2-overwatch فیزیکیش هست؟
3-اصن میشه با اشتراکی انلاین زد؟
(06-17-2016, 08:11 PM)Ervin نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من چند سوال داشتم
1-بازی over watch رو میتونم اشتراکی بگیرم انلاین بازی کنم؟
2-overwatch فیزیکیش هست؟
3-اصن میشه با اشتراکی انلاین زد؟

سلام وقت بخیر
  1. بله می‌تونید اشتراکی تهیه کنید و بخش آنلاین رو تجربه کنید.
  2. بله نسخه فیزیکی این عنوان موجوده.
  3. بله میشه آنلاین بازی کنید.
سلام بر شما. خواهش میکنم جوابم رو بدید.من میخوام ی کنسول بگیرم 24 تیر بعد کنکور.بنظرتون بگیرم یا ن?میخوام پی اس 4 مدل ساده 1216 رو بگیرم.بنظرتون نگیرم?بنظر تا چند سال دگ از این کنسوللا حمایت میشه???
(06-17-2016, 10:08 PM)farshidmg نوشته است: [ -> ]سلام بر شما. خواهش میکنم جوابم رو بدید.من میخوام ی کنسول بگیرم 24 تیر بعد کنکور.بنظرتون بگیرم یا ن?میخوام پی اس 4 مدل ساده 1216 رو بگیرم.بنظرتون نگیرم?بنظر تا چند سال دگ از این کنسوللا حمایت میشه???

تا حدود 2019 اینا پیشتیبانی(کامل) از تمامی کنسول‌های نسل هشت میشه، اگر تلوزیون 4k ندارید زیاد به فکر نسخه قوی تر نباشید، چون با این سخت افزارهای محدود فقط مقدار پیکسل ها بالا میره و روی بقیه جزئیات گرافیکی تغییری ایجاد نیمشه.
(06-17-2016, 10:08 PM)farshidmg نوشته است: [ -> ]سلام بر شما. خواهش میکنم جوابم رو بدید.من میخوام ی کنسول بگیرم 24 تیر بعد کنکور.بنظرتون بگیرم یا ن?میخوام پی اس 4 مدل ساده 1216 رو بگیرم.بنظرتون نگیرم?بنظر تا چند سال دگ از این کنسوللا حمایت میشه???

البته می دونم که بعد کنکور نمیشه سمت بازی و کنسول نرفت! ولی واقعیت تلخ اینه که فلسفه ی کنسول دیگه عوض شده، بنظر من دست نگهدارید تا کنسول جدید مایکروسافت، حتی اگه TV 4k هم نداشته باشید بهتر عمل میکنه (امیدوارم قیمت TV های 4k هم معقول و مناسب بشه)
و پشتیبانی هم بیشتر خواهد بود یعنی اصلاً امکان نداره این دوتا کنسول همزمان با هم پشتیبانی شون قطع بشه وقتی یکی دیر تر اومده و قوی تر هست! و اینکه می گن این کنسول جدید انحصاری اضافه نخواهد داشت حرف بی معنی و دل خوش کردن الکی هست
اسپم: یادش به خیر من هم 22 تیر سال 93 بعد کنکور ps4 خریدم

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوستان ببخشید نمی‌دونستم کجا مطرح کنم.
ظاهرا قراره زبان فارسی به PS4 اضافه بشه البته درصورت جمع شدن رای کافی. پس لطفا به لینک زیر مراجعه کنید و رای بدید. 

http://share.blog.us.playstation.com/ide...e-for-ps4/
دوستان split screenچیه تو بلک اپس ۳ 

چجوری باید انجام بدیم؟ چی هست اصن
(06-18-2016, 10:39 PM)mahdi boss نوشته است: [ -> ]دوستان split screenچیه تو بلک اپس ۳ 

چجوری باید انجام بدیم؟ چی هست اصن

نوعی از بخش چندنفره بازی هستش که با داشتن 2 تا دسته، میتونید با یکی از دوستانتان روی یک کنسول بازی کنید و صفحه نمایش به 2 بخش تقسیم میشه. کافیه در منوی بخش Multiplayer یا zombie بخش Local رو انتخاب کنید و بازی رو شروع کنید.