Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(07-09-2015, 08:54 AM)batman knight نوشته است: [ -> ]سلام من میخوام یه بازی بگیرم برای PS4 ام بشه دو نفره زد فقط خواهشا ورزشی نباشه

mortal kombat x
دوستان چه جوری سیو بریزیم تو کنسول و بعد چه جوری بهش usb وصل کنیم
(07-09-2015, 05:24 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]دوستان چه جوری سیو بریزیم تو کنسول و بعد چه جوری بهش usb وصل کنیم

امکان این کار نیست!
یه سوال داشتم داخل بازی هایی مثل BF Hardline باید هم تیمیت عضو دوستات باشه تا صدات رو بشنوه یا اگه داخل بازی چیزی بگی همه میشنون؟
اتصال usb برای ریختن فیلم ها هم امکان نداره ؟
در ضمن دسترو چه جوری شارژ کنم؟
(07-09-2015, 05:29 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]اتصال usb برای ریختن فیلم ها هم امکان نداره ؟
در ضمن دسترو چه جوری شارژ کنم؟

منظورتون رو از ریختن فیلم نمیفهمم! ولی میتونی با استفاده از usb فیلم یا ویدیو ببینید!

دسته رو هم با استفاده از اون کابلی که داره به کنسول وصل کنید، شارژ میشه!

(07-09-2015, 05:27 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]یه سوال داشتم داخل بازی هایی مثل BF Hardline باید هم تیمیت عضو دوستات باشه تا صدات رو بشنوه یا اگه داخل بازی چیزی بگی همه میشنون؟

هر کسی که توی تیمت باشه میشنوه و گروه مقابل نمیشنوه! مثلا اگر جزو دزد ها باشی همه ی دزد ها وقتی حرف بزنید مشنوند ولی پلیس ها خیر!
نه نمیخوام به کنسول وصل باشه چون شاید تا صبح روشن بمونه حالتی داره که دستگاه در حالی خاموشی دسترو شارژ کنه؟
یه سوال دیگه مثلا من در GTA online شش ساعت تو یک سرور بازی میکنم و ماشین و خونه میخرم حالا اگه برم تو یه سرور دیگه همه اونا تو اون سرور میمونن یا منتقل میشن به سرور دیگه؟
(07-09-2015, 05:33 PM)ALIREZA A.T.A نوشته است: [ -> ]نه نمیخوام به کنسول وصل باشه چون شاید تا صبح روشن بمونه حالتی داره که دستگاه در حالی خاموشی دسترو شارژ کنه؟

تنها حالت اینه که روی ریست مود بزارید!

(07-09-2015, 05:35 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]یه سوال دیگه مثلا من در GTA online شش ساعت تو یک سرور بازی میکنم و ماشین و خونه میخرم حالا اگه برم تو یه سرور دیگه همه اونا تو اون سرور میمونن یا منتقل میشن به سرور دیگه؟

وقتی یه چیزی بخرید توی هر سروری که برید اون براتون میمونه!
دوستان یه سوال داشتم درایو کلاب تو ps Plus رایگانه اگه من اینو گرفتم بخش افلاینم داره؟؟
اگه ps plus تموم شد بازی قفل میشه؟؟