Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آقا من یه اکانت رو ميخوام اکتیو کنم ولی اصلا گزينه اکتیو وجود نداره چجوری اکتیو باید کرد؟
سلام. تروفی ها توی ps4 به چه کاری میان? میشه بازی گرفت باهاشون?
(09-18-2015, 05:54 AM)Mahdibabakhani نوشته است: [ -> ]آقا من یه اکانت رو ميخوام اکتیو کنم ولی اصلا گزينه اکتیو وجود نداره چجوری اکتیو باید کرد؟

سلام
به قسمت تنظیمات برید و بعدش به قسمت psn از اونجا اکتیو پرایمری رو اکتیو کنید ;)

(09-19-2015, 09:32 PM)pejmanr نوشته است: [ -> ]سلام. تروفی ها توی ps4 به چه کاری میان? میشه بازی گرفت باهاشون?

سلام
مطمئن نیستم ولی فکر نمیکنم بشه کاری باهاشون کرد ;)
سلام میشه آپدیت بازی رو مثل دیتا بازی از جایی بگیرم یا با pc دانلود کرد و به کنسول انتقال داد؟
(09-20-2015, 01:43 PM)sepehr792.h نوشته است: [ -> ]سلام میشه آپدیت بازی رو مثل دیتا بازی از جایی بگیرم یا با pc دانلود کرد و به کنسول انتقال داد؟

میشه میتونید تو قسمتی که مربوط هست تو فروم درخواست کنید قرار میدن بچه ها
سلام
ps4 چند ساعت میتونه توی rest mod بمونه و مشکلی براش پیش نیاد؟؟
سلام اقا من چند وقته در تلاشم تا وارد اکانتم بشم ولی توی please wait میمومه و جلو نمیره با گوشی هات اسپات کرذم(اینترنت 4G) ولی نشد میخوام بدونم چیکار کنم؟
ساعت ۶ هم رفتم باز نشد.
(09-20-2015, 03:44 PM)mazi1375 نوشته است: [ -> ]سلام
ps4 چند ساعت میتونه توی rest mod بمونه و مشکلی براش پیش نیاد؟؟
تا هر ساعتی که شما بخواهید
مشکلی پیش نمیاد نگران نباشید ولی بیشتر از 8 ساعت معقول نیست.
سلام به همه . من حدود سه هفته اي میشه که يه ps4 يک ترابايتي خریدم و تلوزيوني که باهاش بازي میکنم سونی مدل w800هست . من يه مشکلى که دارم اينه که وقتی gta v یا the last of us رو بازی میکنم موقع سریع شدن صحنه ها ، جزئیات  بازی مثل ساختمون ها ، نرده ها ، خطکشی خیابون و... حالت پرش تصویر یا سو سو زدن دارند .  به نظر شما مشکل از کجاست ؟
سلام من دو روز قبل ps3 خودم را به شهرستان بردم و وقتی روشنش کردم همون لحظه برق رفت و سریع امد
وقتی دوباره ps3 را روشن کردم این نو.شته اومد:the storge data is currupt and need to be restored و وقتی ok رو میزنم باید وایسم تا 100 در صد کامل شه ولی هر درصدش حدودا 20 دقیقه طول میکشه من یه بار تا 50 درصد رفتم ولی یک دفعه حس3 هنگ کرد وخود به خود مجبور شدم دوباره از اول وایسم تا صد در صد بشه دفعه ی بعد گذاشتم تا صبح صد در صد شه ولی صبح که ps3 رو چک کردم دیدم خاموشه :(
دوستان من چنتا سوال داشتم
1_چرا اون دوباری که گذاشتم صد در صد شه این اتغاقا افتادن؟
2_چیکار کنم ps3 درست شه؟ چون سیو هام خیلی برام مهم هستن
3_ببرم جمهوری میتونن برام درستش کنن؟(بدون این که سیو هام رو حذف کنند)
4_دوستان به نظر شما قطعه ای از دستگاه سوخته؟
5_دستگاهم درست میشه؟
ترو خدا جواب بدید